Ziuriu kad tuoj banga pasidarys geju puslapis

Is kur tokia statistika su tais %Cha cha Prasom paviesinkit oficialu saltiniŠypsena

Uztat jiem patinka isivaikint vaikus is normaliu seimuPiktas

Gerai dar kad pas mus negali. O taip darydami manau kad traumuoja vaiko psoxika. Ka vaikas galvoja jei pas ji 2 tetukai o paauges supranta kad dar tetukai miega kartu.

Dejau skersa ant tu pediku… Veee

stai ir trecia temaCha chaCha cha

gal jiems atskira tema padaryti tai yra foruma Juokiasi

turbut statistikos departamentas tokius duomenis surinko per paskutini surasymaCha cha

Atskira jiem zemes plota reikia isskirt tegu gyvena visi pasaulio *****ai vienoj vietoj. Pvz koki šiaures ašigali išskirsim negi gaila=]

man nei silta nei salta yra cia tu geju ar ne daugiau ju ar maziau nei normaliu sexualiniu paziuriu zmoniu!!!

kuom jie maiso? Jei yra tegu jie juk ir zmones tik kitokia sexualine orientacija. Cia tie kas ant ju varo yra ligoniai. zmones gyvenantys siaurame rate ir daugiau nesuprantys kaip tik tokius kaip jie!!!

taigi netrukdo jie jums gyvent… ko reikia taip ant ju varyt?
yra gi ivairiu zmoniu… visokiu ir reikia…
gi pvz.daug izimybiu buvo gejai, ir ka? daugeliui patinka ju sukurta muzika ir kiti darbai. pvz. kodel moterims dazniausiai kuria drabuzius dizaineriai gejai? Nekaltas

Matyt zmogelis susapnavo Cha cha

statistikos depertamenta? keisti sapnai gi siais laikais Mirkt
p.s. mano kaimynai vienu metu buvo gejai…

Ir vel pedalai lenda i viesuma Piktas

man tai visai nemaisytu jei mano kaimynai kitokios seksualines pakraipos butu. ir is kur pas tave tiek jiems neapykantos? gal kada uzmigai ant suoliuko, o atsibudus visai sedet nesinorejo? Nekaltas Juokiasi

O tu ziuriu jiems meile skleidi Veee Man nemalonu kada mazumos lenda i daugumos rata. Dauguma juk nelenda pas mazumas

aha. gejai patys mano mylimiausi Bučkis
Juokiasi

parodik nors viena, toj mes ji i normalias pakraipas atvesim(zinoma teks jam sonkaulius pagydit)Nekaltas

nu tai kur jiems daugiau ieskoti pazinciu, jeigu ne Noriu susipazinti klube? Gal Kinomanuose?BaisuJuokiasiJuokiasi

sutinku jei tik sporto poziuriu - pasitreniroti ant ju nerealiai gali judantys taikiniaiNekaltas O siap kol nelenda i mano akis lei ir uzsikrusa ju teise ju gyvenimas ju ir problemos ( Ps. lei ir jie nesiskundzia kaip jos aplamdo)

O gal "kelionese autostopu" arba "menas""Cha chaCha cha