Zinute = 50 gr?

Zinute = 50 gr? Apakęs

Kazkaip netiketai atkreipiau demesi, kad cia, virsuje, zinutes zymimos stopariku [cierka]. Apakęs Nu kieti tie Bites vadai… Juokiasi Negi jie mano, kad as nuo 1 zinutes uzkaifuoju Girtas kaip nuo 50 gramu? Drovus

o neuzhkaifuoji? Apakęs Baisu

Neemates as taves Tindiriuska… Nustebęs Gal jei dviese butume - uzkaifuociau… Nekaltas Nekaltas

Rokai kiba monitoriu pasikeitei ar dulkes virsuje nuputei Mirkt

0 kas tas monitorius? Nekaltas

kuo daugiau zmogus zinuciu parases = tuo daugiau jis nusisneka, nes girteja Cha chaarba kita teorija - su kiekviena zinute igaunate vis didesne priklausomybe. Cia raso kiek doziu suvartojom. Manau po kokios 1000 Taurė kelio atgal nebera ir kokie uzkodavimai nepades Nežinau

ROKAI, islenk taurele, parodyk dugneli, klausimu sumazes (arba ne) Mirkt Cha chaP.S. Bet koks Tu nepastabus… Nekaltas

Rokai Baisu monitorius tai toks svytintis ekranas kuriame padarei si paprasta bet nepaaiskinama blaiviam protui atradima Mirkt

pradzhiai pabandyk nuo zhinuchiu Juokiasi

mat kaip Apakęs o as galvojau, ko cia man taip vis silciau ir silciau darosi Girtaso va, pasirodo del ko… Cha cha mat apsiziurejau- banas nuimtas, “cierkutes kilnot” jau galiu, tai kaip pyliau is to dziaugsmo kokias penkias is eiles Juokiasi

3128*50/1000 = 156 litrus pavariau ApakęsA jptvjmat va kur visi pinigai dingsta Apakęs

Nekaltas

Juokiasi

ar labai veza? Nekaltas

a tu uz jas dar ir moki? Apakęs As tai Ne Ne

Nustebęs tai vadinasi nelegaliai naudoji internetą, arba darbo Mirkt Blogai

o taj man kaip daba jaustis? Pavargęs 386 litraj Apakęs

Kaip nepilnametei - daugoka… Nekaltas

Jau turėjai tapti alkoholiku Taip Ojei dar netapai tokiu, vadinasi tikrai juotapsi Baisu