Zdarov

Zdarov

Zdarov diedai Šypsena p.s sveiks naktibledai, kas geresnio?

O dabar, drasiuju zuikiu choras, atliks naktibledui daina- a nam vsio ravno. Cha cha

jau atsigauna kazkas po soko Cha cha kiek kilogramu is nervu numetei? Cha cha

tai gal zmogui studijos buvo…

dirbo keturiuose darbuose Paplepėkim

Sveiks Manja, gerai tavo bimbelis atrodo, baltas pavydas seniuk, noretau ir as tokiu prasinest. Girtas Cha cha

Reik rastafkiu bet kaina nesamoninga kaip uz keturiuas “saibas” Blogai Žliumbia

nesimusat Apakęs

as del rastafkiu vln domejausi, pigiausia ka radau- tai jei paprastos tipo 80-100lt vnt, a jei dar ten kazka daugiau tekint, daryt, spylkas statyt, tai 300lt vnt. Apakęs a nx tau rastavkes, gi guoliu nespesi keist, ant lauzimo eis. Nekaltas

Nuuuu brangiai radai, man kaune siule 160lt 4vnt + varztai ilgesni 1vnt-5lt Man dideliu nereikia prieki po 15mm gale po 10mm ant ratu nemanau kad pasijus ten kazkas ant guoliu.

nu jei labai nedraskysi ir darysi tik ant vaizdo, tai gal, seip rastafkes eda guolius komplekte su gerom padangom ir ant sporto, nes luzta ne nuo isnesimo, o nuo gero sukibimo.

Man reikia priekinius ratus pastumt lauk, nes truputi su standartiniu et nelabai uzsideda ratai siekia biski is vidaus. O nuo tiek gi nemanau kad kas pasikeis, nes gi vis viena pvz dedi ratus su et35 ir niekas nesidaro o daba gausis gale et 40, o prieki et32

Su truliku, susikibe uz ranku, ta pacia kryptimi Labas

juk buvo autogide skelbimas, kad iš ąžuolo gali išdrožt rastafkes pagal pageidavimus Cha cha pigiau gerokai

e naktibledas su manja baikit prikolint Juokiasi Gerai

Nu su tom ažuolinėm, pažystamu darbas, sakė čia idėja nuvogta iš dieduko, kai nupirko ae86 vos nenukrito kai nuemus rata rado dieduko padaryta medine rastafke, kad ratai amortizatoriaus nesiektu Šypsena

matyt moderacija dirziuko abiem gerai israse Cha cha