ZAZ + GOLF II variklis

ZAZ + GOLF II variklis

Stuktelejo perdarytio zapa, koki patartumete kalti varikli ?? Na kolkas realiausiai atrodo Golfo 2 variklis. Ir papigei ir t.t. Kokios iskiltu mazdaug problemos, gal kitoki varikli paisulitumete ?? Kaip reiketu pdarytu shaibu perjungima >??? Del tvirtinimu tai dzin, persivirinsiu.

Zazas zazui nelygus… Vien žodž, teks keisti galinį zazo tiltą į priekinį golfo. Su visomis pasekmėmis. Kur naudosi tokį žvėrį? Nes perregistruoti - šansai artėja į nulį.

Technikine pravarau, ir tada i garaza rebuildui Šypsena) 2 metus atsipootes. Po 2 metu, jai trenxiu ir kita masina imsiu. O seip, tai labiau laisvalaikio masina bus. O kodel ‘zveri’ sakai, nebent GTi 16 vintiliu det??

Rasi kur ikisti ausinimo radiatoriu? ŠypsenaStaska X1/9 turbo Kaunas

hem, reix kiba kokius du, bo ten subineje stovi dvi oro gaudymo angos Šypsena) O gal intercooleri ant galines sedynes kalti ?? Arba priekyje (bagazineje) radiatoriu su ofygienu ventiliatorium ŠypsenaAusinima manau ispresti bsu neproblema. Labiau bus kiba begiu perjungimas.

gal geriau puršo variklio paieskok. ka nors is senesniu… tai viena problema bus maziau… ir dviem daugiau…

Priklausomai nuo dėžės valdymo perjunginėjimai bus. Jei trosai - fygnia visiška.

hem, reix kiba kokius du, bo ten subineje stovi dvi oro gaudymo angos Šypsena) O gal intercooleri ant galines sedynes kalti ?? Arba priekyje (bagazineje) radiatoriu su ofygienu ventiliatorium ŠypsenaAusinima manau ispresti bsu neproblema. Labiau bus kiba begiu perjungimas.

tipo lengviau ar sunkiau ???

speju kaip bus ivarysi zaza i garaza ir isiimsi matora ., ir paskui primesi kad daug darbo, ir tada paskleisi matora ant aliuminio bloka ir kebula priduosi i metala sekmes Šypsena gti 1.8.16v nelabai tikiu kad tiks ir dar statyk i golfo prieki i zazo gala ir per trauiuke vairuok dar galinius ratus bus jega Šypsena

Su trosais lengviau, kur norėsi, ten nuvesi.

Hem darbo nebijau. Tevas pades dar. O kad eis tox variantas tai eis. Nors ir butu 80 kumeliu jau zvieris bus Šypsena) Labiausiai butent saibos mane neramina., Ju perjungimas.

O kokiu principu daryti reijkia su trosais ?? (nelabai isvaiduoju)

Įmontuoji variklį su pavarų dėže, įmontuoji pavarų svirtį ir iki jos atvedi trosus nuo dėžės Kietas Cha cha

O su 2 golfo deze tep iseijtu ??

Girdejes tik apie ZAZ su VAZ’iniu varikliu. Giminaiciai buvo tokia raketa pries beveik dvidesimt metu susikonstrave. Darbu afigiet, nwt kaikuriuos variklio mazgus turejo perdarineti ir kelti i kita vieta, nes netilpo i ZAZ’a standartas. Zmones sugebejo per kelis menesius tai padaryti, bet vienas buvo matematikos o kitas fizikos mokslu daktarai Nekaltas. Ir tai buvo rimtu gavosukiu. Del Golfo mataro nezinau kaip ten. Neteko girdeti Ne bet tikiu imanoma… Siulau radiatoriu akumuliatoriu ir dar si ta kelti i prieki (bagazine) bus minusu, bet pliusai didesni.

dek 16Valve

Na golfų dėžės ligtais trosais valdomos, gal ir išeitų, bet čia fignia, tu geriau rūpinkis kaip variklį sutalpint Cha cha

Akumai jau ir tep 2 priekyje, vienas varikliui - kitas seijp atargai Šypsena)