ZAS himnas Lietuvos rinktinei. Kaip vertinat?

Puse velnio… Nekaltas

nemoka lietuviai kurt himnu…tenka susitaikyt su tuo…Taip

zasiniskas. ir ishwis zasai labai nusiwaziawo. kazkada labai seniai ash ju klausiau. o dabar taj be zodziuBlogai

Blogai

o man visaj linxmasDrovus

emmmm…kai dabar paziurejau rungtynes (SAUNUOLIAI!!!) ir nuskambejo ta daina…joje truksta ugnelesLiūdnas

shoodaz Ignoruoju

na triju milijonu nereikejo tiketis, bet galejo geresni sukurtNeBlogai

Užstalės čia daina o ne himnasNe

pritariuTaip

nepatinka man;]

Palauk dar truputy.
galvoji 3 milijonai butu tapes tox himnas jei ne lietuviu pergales?
jeigu dabar lietuviai uzhimps prizine vieta tai ir Zas’inu gabalas taps tox pat geras kaip mikutavichiaus.

hmmmmmmmmmm… na tox siox anox … Mirkt ish patriotizmo galima sakyt kad nieko bet sheip tai jokiu dideliu + ner Mirkt

galbut tik is patriotizmo…

Trys milijonai tau buviau geriau Šypsena bet man atrodo jei lietuviai laimes koki nors medali tai ir ta zasu daina bus populeri

kakoj dar himnas…gaidys paskutinis…jeigu nesugebi geriau nelysk, bet kai kas to nesupranta.

o vat man fainasLiežuvisTaip nu zinot apie mes cia tai bavarija man asmeniskaiVeeeVeeeVeeeVeeeVeeeTaip

Kazkad zas buvo grupe kuri tureja kazka savito bet paskutiniu netu specializuojasi visokiu proginiu dainu kurimu.Siaip jei ne tie parekavimai tai sis himnas tiktu ir rinkimuose kokiai tai partijai.bet kaip krepsinio aistruoliai ju dar kamuolais neapsvaide ir salikais nepasmauge nesuprantu

himnas ne svarbiausia. svarbu kad Lietuva laimetu

pritariuTaip