ZAS himnas Lietuvos rinktinei. Kaip vertinat?

ZAS himnas Lietuvos rinktinei. Kaip vertinat?

Siaip pasidare smalsu, kaip jums tas himnukas? Pvz man tai…galejo but ir geresnis. Tarkim pernykstis bavaru "Mes cia" skirtas LKL, man skambejo kur kas geriau. Bet cia mano nuomone. Labas

gaidys

pxKietas

kazhkox "slabnas"…

shoodas ir is vis jie nemoka dainuot nesuprantu kaip juos y eteri leidzia geda daro lietuvai jiems tik y kelnes myzt ir su "brain tronicais " vaiksciot .

Zasu himnas gaidiskas. Zymiai geresnis "Trys milijonai"

blogesne grupe blogesnes dainos jau nebegalejo sukurt…

Niekalas. Ankciau bent jau euroliga Zas’u veze, o sitas tai… Nežinau

vertinu geraiGeraibent jau man tai labai patinka.linksmas toksJuokiasi

dar negirdejau Nekaltas

Jeigu jau turim viena sporto himna (trys milijonai) tai kam reikia dar kitu?

ŽAS’ai prisiplakėliai
žino, kad jų dainos yra *****, o krepšinis - religija, tai kurias "himnus" Veee
Eurolyga buvo kurta labaiu iš komercinės pusės, negu, kad iš patriotinės Cha cha

Trys milijonai buvo daug geresnis, bet sitas irgi neblogas.

Cha chaCha chaCha cha

isijunk LTV siom dienom Cha cha

yo! is dalies sutinku… Nekaltas siaip tai jau zas paskutinius 5 berods metus varo ta pati - palanga mociuciu, man ramu, 7 oziukai, zas myli kina ir etc… tas pats bumcikas, tas pats stilius… nori nenori zmogau, po truputi nusivili tokia grupe… nesakau kad nusiviliu ir nuo siol man jie nebepatinka… ne… man jie niekad nepatiko Cha cha tiesiog dabar jau atrodo labai pigus zmones, kurie net ir pasidrocint pries tv galetu, kad tik $ gautu Cha cha va del tos priezasties man zas himnas irgi "gaidiskas" (cit. Horrorr)… Taciau lietuviais esame mes gime, kitaip tariant - krepsini myledami mes gimeme… Ir nieko cia nepadarysi Laimingas o jei mylim krepsini - ziurim krepsini… jei ziurim krepsini - matom zas gabala… nori nenori po to niuniuot pradedi… ypac jei laimim… kas tada? jei isimena i smegenine isvada tokia - kurinys geras… taigi… beveik kaip matematikoj: kurinys yra blogas, taciau is kitos puses - geras, bet geriau pagalvojus - blogas, bet ziurint i 2 punkta - geras… Cha cha ir nieko cia nepadarysi…
Yo, su M.M. 3000000 buvo kitaip… tada buvo ir krepsinis, bet ir Alekna (SAUNUOLIS!!!), ir dviratininkes, ir irkluotojai ir t.t. tada buvo didelis - "BOOM!!!" o dabar tik "boom"…
taigi… lyginti tuos kurinius butu lyg lyginti skaicius 2 ir 8… taciau kita vertus 2+8=10 o tai jau gerai… vienzo… viskas cia labai painu… kaip norim taip suprantam… uj…

Neturiu nuomonės Nežinau

aj gal ir px visai Nekaltas vis gerew negu ten kazkox lopas sukure himna LT rinktinei EURO 2001

teibaz 8+2/2 = 5 Taip.

Seip as tu zodziu niekaip neatsimenu, nes jie kazkokia krize. Kazka skanduosim kazkam duosim. Nu zodziu toks tas ir himnas…

aij himnai vienodai man sviecia… galima apseiti ir be juTaip