Ysakyta isgyventi.Bet kokia kaina

Ysakyta isgyventi.Bet kokia kaina

Visiems ,kas paskutinius metus knisosi skyrybu ir Sudužusi širdis dauzymo reikaluose-cia bus nuvalkiotos temos ANTI tema-ne tema-kartokit is paskos: MES esam grazus…MES dar mokam mylet…vaikus daryti MES irgi dar mokamCha cha ,ju niekad nebus per daugGėlė…musu Širdis netelpa krutinejNe …ir MES norim matyti toliau,nei priesais esancio langai…MES dar zygiuosism gatvej
su dudomis ir Alus backomis…o skyrybu popierius sugrusim siuksliu popierius y siknas…nes MUSU kazkur dar laukia tikrojiŠirdisTūsasApakęs MyliuDrovusGėlėGirtas ir Gerai,tik mes nuo avitaminozes esam nusilpe tiek Pavargęs kad vargiai kartais tuo betikimŽliumbiaNekaltas …neber tikejimo-mes nusitrinam nuo zemes pavirsiaus…negi MES turim galimybe leisti tokia prabanga mums ir musu draugu priesu priesams?PiktasNe Visiems-ysakyta isgyventi.Bet KOKIA KAINA. Iki pavasario liko kiek daugiau nei 2 savaites…nedaugMirktKietas

Aš galiu pūsti trimitą ir mušti būgnelį Taip
Dar moku entuziastingai dainuoti. Žvaigždė
Kada rikiuotė?
Tūsas

ryt is ryto .Saulei tekantLiežuvisŠypsena gult einant galit ir nenusirenginetNeCha chaAtsibodo visokie snargliaivmaisi Nekaltas reks dar dar tie Vyras ir tos Moteris kuriems musu nereikejoŽliumbiaLiežuvisBaisu

trepango geruliz:>

\m/ o_o \m/

smagiau isgyventi nusirenge… Mirkt
Alus


Ant sniego bus salta PavargęsNekaltas


TREPANGO atsiputesjeigu kaLiežuvis

[quote]trepango rašė:
Ant sniego bus salta PavargęsNekaltas
[/quote]

… o as maniau PRIES zygi - nakciai, kai einam gulti! Mirkt

TIK ŠIANDIEN…

Aš gyvensiu ir nesistengsiu išspręsti visų gyvenimo problemų iš karto.
Aš sieksiu pažinimo, išmoksiu ką nors naudinga.
Aš išmoksiu tai, kas reikalauja pastangų minčių ir susikaupimo.
Aš būsiu būsiu gerai nusiteikęs.
Aš atrodysiu labai gerai, kalbėsiu aiškiai, būsiu mandagus ir rūpestingas.
Aš nekaltinsiu nieko: nei draugo, nei giminaičio ar kaimyno.
Aš nesistengsiu keisti nieko, tik save.
Aš turėsiu tikslą. Galbūt nepavyks jo pilnai pasiekti, tačiau aš jį turėsiu. Aš apsaugosiu save nuo dviejų priešų - skubėjimo ir neapgalvotų sprendimų.
Aš pasistengsiu padaryti ką nors gero ir tai bus paslaptis.
Jei kas nors tai išsiaiškins, tai jau nebesiskaitys. Aš padarysiu du dalykus, kurių nenorėčiau daryti, vien dėl įdomumo.
Aš pasitikėsiu savimi. Aš darysiu viską, kas yra geriausia pasauliui ir tikėsiu, jog pasaulis atiduos viską kas geriausia man…

©Anonimas

pasiraso Paladinas, kryziaus zygio uz seima, meile ir tikejima dalyvis

Paladinai,kokie grazus zodziaiGeraiDeja,man pakolkas tai nepasiekiama.Ilga laika gyvenau ne savo gyvenima,o svetima.Buvau pamirsus,kad esu zmogus,moteris.Einu pirmyn,jau nebekaltinu kito del nelaimingos meiles,bet dar vis grauziu save.Kai pergyvensiu sia stadija,tikrai stengsiuos gyventi,vadovaudamasi tais graziais tavo isvardintais punktais.Tikiuosi…

PALADINAS: gerai parasyta,rupus miltaiGeraiGeraiAlus .Ir isvis-visiems kniaukliams ir LiūdnasLiūdnas asarydloms rekomenduoju issivemt paskutiniais depresijos likuciais,nes kai atsils-nebebus tam laiko-reikes ysikibus abiem rankom laikytis Zemes rutulio…ir jokios sirdgelos ir ranku grazymai ytariu tam ytakos neturesKietas

Viskas, purtaus, visos nesamones lauk, depresija bus isspirta greiciau nei ateis pavasaris. Viskas gerai, viskas bus dar geriau. Liežuvis

TIK NEREIKIA MANES GASDYT!PiktasPiktasPiktas
Nieko nebijau,pavasario nenoriu,tik Velyku.
ApakęsPiktasKandaPavargęsPavargęsPavargęsPavargęsPavargęs

O kam VEMTI? Apakęs
Tai taip neigiamai skamba… Vimdo nuo emociju pertekliaus, su kuriuo nesusitvarkai…
As nenoreciau dalyvauti vemimo turnyre.Ne Nors ideja ‘zygiuoti’ man patiko.
Depresija, liudesys, savigrauza ir panasus skendima skatinantys dalykai - musu dalis. Musu jausmai, o ne svetima ir praryta.
Tai, kas svetima ir nepriimtina - meskim lauk, o jausmai nusistoves. Juk sau pirma brangiausi draugai turim but… Apkabinimas


Pavasary jausmai NUSISTOVES?ApakęsApakęsNekaltasNekaltasNekaltas man regis EINSTEINAS kai ka priesingai teigeMirkt ta ir kniaukiantys katinai po balkonais yrodoCha cha

Šypsena Labas

Ai, tiek to,
nei aš su katinais po balkonu kniauksiu, nei vėliavas raudonas kas mėnesį kelsiu.
Man gera ir tyliai sau pabūti.
Knygas ir poeziją skaitant, mažas rankeles delne gniaužiant, dainas dainuojant.Šypsena
Pagaliau gera pačiai su savim.
O su JUO buvo bloga. Ir nereikia nieko dedikuoti, nieko įrodinėti.
Mums nepakeliui Ne

Trepango!!! Jega, tu shaunuolis!
nieko negali buti nuostabiau, uzh nustojusi zyzti vaika, ar nustojusi verkshlenti suaugusiji…
analizuoti tik pozityviai!
pamatyti situacijoj gerio kruopa!
dzhiaugtis!
… nors tokia sumauta diena buvo…
va, ilindau bangon… o chia shvente,… laukiam pavasario!Lūpos

Saunuoliai tie,kurie stengiasi atsikratyti neigiamu emociju!Saunuoliai tie,kurie moka i viska pazvelgti teigiamai.Ir as noreciau isvemti ta depresija,taciau negaliu Nežinau.As nesu saunuole…