YSA iš Rinkuškių

YSA iš Rinkuškių

Niekad neperku ir net nežiūriu į tokio alaus rūšis , kurieų stipresni nei 5.5 vol. Todėl nežinau ar čia vakar naują produktą teko ragauti ar jis jau senai yra.
Taigi, užėjo vakar kaimynas į svečius ir atsinešė Rinkuškių "YSA" 9.9 vol. alaus. Pirmas įspūdis, kad į alų primaišyta šnapso - ryškus alkoholio kvapas trenkė iš buteliuko. Išgėrus vieną indelį, nuomonė kiek pasikeitė ir atsidarėme sekančias.
Rezultate po 3 buteliukų buvau šiltut šiltutėlis (ir tai tekainavo 2.97 cnt). Šiandien jokių baisybių nėra.Taigi drįstu daryti prielaidą, kad tai visai įdomus produktas paragavimui, bet ne pastoviam vartojimui.O chroniams tai pigesnio varianto ir neįsivaizduoju.

Kada gi pagaliau isisamoninsite gerbiamieji alaus megejai, kad i alu niekas pasaulyje spirito nepila, o jei pila tai nurodoma kaip kokteilis ir yra info ant informacijos. kadangi rinkuskius zinau kaip savo penkis pirstus galiu pasakyti, kad ten alkoholis uzkeliamas papildomai idedant i virima cukraus, kaip beje ir kitose daryklose, kurios gamina alu virs 8 laipsniu.
O Rinkuskiu 99 - tai tik pavadinimas, alkoholio ten tik 9.5… Tiktai vat cool etikete padare, gal galu gale visiems nusibos standartines etiketes ir prades nors kiek meno imesti i jas… Labas

nu nezinau, kas turetu ivykti, kad 9,5 vol. imciau gert… porakart bandziau, bet nuo antro gurksnio kildavo noras spjaudytis… max, ka geriu - tai CERES Red Erik vol. 6,2 berods…
as tai Rinkuckius imsiu ragaut, kai jie i stikline tara ims pilstyti ir normalius kamstelius detCha cha

rinkuskiu niekad neperku. Ne

Pabandy bent jau gal patiks kas ten zino Šypsena neragaves nesakyk ir tik nepirk >5vol. Cha cha

Nors ir pritariu kolegai VidmAluciui del priedu, taciau noriu siek tiek papildyti: reikalas tas, kad daugeliu atveju alaus gaminimo procese isties dedama cukraus, nes normaliomis salygomis salyklas iki tokio stiprumo nesusifermentuoja (uztenka prisiminti nuostabu Trapistu alu, i kuri taip pat dedama specialaus paskrudinto cukraus, todel silpnumu sie alaus negarseja (tarkim, Rochefort 10 yra 11,4 vol., nors gerti ji visai malonu ir spirito nesijaucia)), kitas dalykas, kad siuolaikines technologijos leidzia taip paveikti chemine salyklo struktura, kad is jo pasigamina gerokai daugiau alkoholio nei iprastu budu. Geriausias tokio "pure malt" pavyzdys yra prancuziskas alus "Belzebuth", turintis 15 proc. vol. Nepavadinciau to lengvu gerimeliu, taciau uz daugeli lietuvisku "zaibu" yra nepalyginamai malonesnio skonio Aš nekaltas

sveiki, noreciau ir as savo nuomone isdestyti…Šypsena
juk puiki etikete, e ne?

del stikliniu buteliu - mano ziniomis, kitais metais jie turetu tapti stikliniais, taip kad, bus panaikintas shis formalus trukumas (kai kam tai labai trukdoŠypsena

del kamsteliu - ir jie pasikeisŠypsena))

del alaus stiprumo - tikrai ne visas Rinkuskiu alus yra stiprus, tai klaidinga nuomone, kuria padeda formuoti prekybininkai, pasirenkantys ka jie nori platinti. Stipraus "nemegejai" - pabandykit "Miezini" - neeralus!!! be to, aplankykit http://www.rinkuskiai.lt ir pamatysit kokie ten alaus stiprumai…

O stipraus megejams - geriau ir buti negaliŠypsena

aciu uz demesi.Baisu

lauksim nekantriaiGerai

Va va. Aš irgi pamėginau. Visai geras skonis Šypsena Nors galvojau, kad bus spiritas. Paragaukit, nesigailėsit.

rinkushkiu vis dar esu neragaves, bet kad jie perka pilstyma i stikline tara linija, jau girdejauKietas… vadinasi, tuoj bus viena normalaus alaus darykla daugiau

Pabandyk paragayt Rinkuskiu "Port Light"4,7% turetu patikt.Ir manau pasikeis nuomone,kad Rinkuskiai gamina alu tik "chroniams.Siaip man labiausiai patinka Rinkuskiu"Tradicinis"

Taip