You sexy thing...

tik absoliutu dugna pasiekusi padugne kita gali vadinti padugne del metalo gabalo ir dar tokio kaip audi simtas . Taipo jei pasakyciau ,kad honda yra rudyjantis superstas kibiras,o audi simtas yra unikaliausia ir graziausia masina unt svieto ,tai turbut tavo dievas buciau ar ne? atsipeikek.

eina na ,pamaciau net bloga pasidare,rimtai… tai yra kazkas baisaus Baisus

O man gražu Liežuvis Špyga

Baisus

Kiekvieno skonis yra skirtingas ir nereikia cia burnot per daug. Jei tos masinos butu tokios negrazios kaip jus jau reiskiates, tai jos taip ir tebestovetu gamykloj Kietas

Juliau, truputį pataisysiu: yra skonis, ir yra beskonybė. Kiekvieno skonis skirtingas. Kaip ir beskonio beskonybė LabasŽodžiu, neskanu.

O, turim forume Petruškevičių Šypsena Kai dviejų individų skoniai skirtingi, tai atitinkamai vienas kito skoniai jiem yra beskonybė. Nesakau, kad čia dizaino viršūnė. Tas pats Accordas, BMW 3xx, Laguna, Mondeo ir t.t. tikrai gražiau šimtą kartų atrodo, tačiau pastarųjų automobilių tokių metų, kokių yra mano Passatas, aš niekada nesirinkčiau.

Cia kaip reklama su milteliais dosia. Jei skalbia taip pat tai kam moketi brangiau? Juokiasi

Galiu tik suprasti tave vienu atveju - tokį Passat’ą gerą nupirkt yra žiauriai sunku, todėl nenuostabu, kad parduot nenori. Ir nereikia čia Petruškevičintis Kanda Visi supranta, kad tokias mašinas perka žmonės, vedini naivios minties, kad jie yra patikimi, taupūs, išlaikyti, nebuvę darbiniais arkliais, etc., ir, Audinės atveju, dar ir su prabangos pėdsaku Cha cha

Na pirkau būtent todėl, kad gerai išlaikytas Nekaltas Ir nesu naivus, nėra tai nei patikimas automobilis (visi automobiliai genda, tačiau turint mažas pajamas tokio automobilio remontas kainuoja daug pigiau. Tiek, kiek vienas sumokės remontuodamas kokios kregždės variklį, aš už tą kainą kitą nusipirksiu Mirkt ), nei juolabiau taupus (7-12 litrų šiandienos kainomis yra daug). Na o dėl kitų dalykų galiu savo atveju pasiginčyti. Automobilis išlaikytas, nors rida ir ne 180000. Darbiniu arkliu atrodo irgi nebuvęs, buvęs savininkas vokietukas automobilį mylėjo - salone nerūkyta, nesutrintas, išvedžioti kokybiški laidai, neblogos kolonėlės sudėtos, matos kažkada neprasta aparatūra buvusi, žmogus pats elektrą į langus susidėjo… Žodžiu taika pasauliui ir auto.Banginiams, mano Passatas - pininfarina kūrinys Cha cha

Jo, bet užsi.p.sai ieškot, ania? Cha cha

Praeitais metais vienam bare atsitiktinai susipažinom su keliais vokiečiais, taksistai savaitgaliui atvyko pažiūrėt pribaltikos. Pasirodo patys vokiečiai visiškai nevertina tokių automobilių, kaip Audi ar Volkswagen. Užtai Mercedes jiem - “automobilis, kuris tau tarnaus visą tavo gyvenimą” Cha cha

yožas ne tas žodis Cha cha Jei nesupuvęs, tai salonas pradegintas, nutrintas ir visokios knopkės ir rankenėlės krenta. Jei kur salonas tvarkingas - žiūrėk jau teks investuot darbo į arkas, durų apačias. Šeip ieškojau karavano, bet šitą variantą radus jau nesinorėjo paleist.

Pasato isvaizda tai dar visai nieko, ypac is galo. Nu bet salonas ir vaziavimas Nekaltas. O C4… bulkom as alergiskas. Pavargęs Nebent A8, apie kuria vis nuodemingu minciu atsiranda. Taip, Yozai. Geda pripazint, bet taip yra. Drovus

Teko man irgi prisidėt prie švogerio paieškų. Po pusantro mėnesio spjovėm nx į tuos lavonus, ir jamėm Mondeo MkI Ghia Turnier Ufff Gerai laiko, draugauja su dujom, nepūna, vietos dafiga, o važiuoja už Passat’ą belekiek geriau. Tik buferiai brangūs Cha cha

Gianni, ant aliumo traukia? Juokiasi

Gianni, kuo važiavimas nepatiko? Nekaltas Važiuoja minkštai, niekas nebilda, nebarška ir necypia, kaip mano buvusioj Mondeo Mirkt Du litriukai tokiam automobiliui mieste važinėt irgi per akis Taip Iš galo jo, atrodo tikrai gražiai, jei tik su tais gamykliškai raudonai/pilkais stopais.

Mondeo buferiai ir brangūs, ir popieriniai. Teko apturėt tokį džiaugsmą Ufff Tiesa, Mondeo vairuotojo vieta tikrai kur kas patogesnė, lyginant su Passato.

Tiesa tam tavo draugui labai pasisekė. Mondeo klubas jau kelinta savaitė miręs, nemažai bando atsikratyti to džiaugsmo arba jau atsikratė. Problematiški automobiliai…

Yozai, tai vat ir galvoju kas labiau traukia: aliumas ar vienassesisesi. Širdis veda link pastarojo varianto… GirtasxSpirit, ziurint su kuo lygint vaziavima. Man kaip tik gan kietas pasirode. Nekaltas