You sexy thing...

You sexy thing…

Juokiasi kas cia sitoj foto yra sexy? Cha cha

kas čia sexy? 2 seni griozdai ir tiek Ufff

The most unsexy foto ever. Taip

nu dabar lauk ubeikinu, truliku ir visokiu kitu bangos padugniu komnecu Cha cha

Du grabai ir tiek

Čia tokią temą turiu. Skaitom skelbimus autogide ir autopliuse bei juokiamės iš tų, kurie komentaruose prirašo “parduodu, nes išvažuiuoju į užsienį”. Ir man juokingas toks motyvas anksčiau buvo, kol pačiam neprireikė išvykt metai į UK. O ką daryt su savo antrąja puse? LiūdnasNusipirkau idealios būklės, pravažiuota 10k km per beveik pusę metų. Pakeisti tepalai, jokių defektų, be dujikių, 2.0 smagus varikliukas, salonas kaip naujas, kondicionierius, elektriniai priekiniai langai… Žodžiu toks automobilis, kokio norėjau iš tų, kuriuos galiu įpirkti. O ką dabar daryt? Nekaltas

tik tiek kad neispederastinti

Bet rimtai man sitos dvi Mašina vienos is paciu paciu Veee-iausiu. Asmenine nuomone. Labas

Perkelk vaira i desine ir vaziuok su ja jei jau taip myli

Na man B4 passatas gražus Liežuvis Juodas, nesutrintas, dar gerus ratus planavau uždėt. Ką už tokią kainą dar galėjau nupirk? Kregždę, civiką, sudrožtą primerą?..

Kaire tinkama vaziuoti pas k*rvikes,o desine pas karvikes Juokiasi

Twi o grįžus atgal - vėl perkėlinėt? Plius kokios išlaidos, o dar UK draudimas už- dvilitrinį benzą Baisus

Na tai tada belieka parduot Šypsena

Gaila parduot man ją, ilgai ieškojau tokio varianto… Pramynus neatsuktų 350000km, o būklė Gerai Variklis dirba kaip laikrodis, tepalo ir kitų skysčių pro šoną nė lašt…

Pasiūlykit kas pigiai kokį nenaudojamą garažą panuomot Kaune Šypsena

dryliau,■■■■■■ Taip Labas

Paskolink man, turiu garažą, pavažinėsiu, kol būsi išvykęs Gerai Juokiasi

ubeika>siap as ne *gėjus* Nekaltas,bet jei tu ciulpi galejai man ir i privata parasyti suvesciau su kaikuo

Nori palikt masina metus laiko stovet kazkokiam garaze neaiskiam? Palik geriau jau pas gimines ar tevus,kazka tokio,jei jau parduot nenori…