yks pienki

ubagss> tai suprantu, kad akivaizdu, bet nieks nerIso pasakIt Cha chasharai> gerai destai mintis… roPke galetum taip ir padaryt… puse bangos idarbint Taip

robke galetu visa banga idarbYt Taip pradedant nuo mezgimo burelio, baigiant karybos klubu Linksmybės

aš direktorium galiu but ,bet nelegaliai,be sodros nx,su kljantais švestume Butelisužbaigtuves nx5

dr, ma rodos, qrmis dYriku jau pasiskyre nuo anksciau, kai roPkes prase darbo Nežinau neizdeGz tau… nebent galesi but ubagsso pameistriu Apkabinimas

Gerai Cha cha

qrmis, gali roPkes paprasyt, kad ubagssui iseitu prie jojo prisiplakt i pOlirOtOjus? Drovus

ubagss> kai man eidarbins kompetetingu vaidybininku, as pats asktmeniskai pasistengsiu, kad priplaktu tave i polirotojus Taip

jo, ir man reik, kad as neuzspsciau su poliracijOm, daug moketu, as dyrPciou mazai, o mano pameistrys dr daug Piktas tiesa, ir kad as nebutau toks isrankus ka polYrot Drovus

ok,aš polir0siu už 5iam lytu 8mašinas per diena,ubagss tik užsakynes vaflius su 20proc antkainiu,polir0siu viska be išimties…bet yra vienas bet…darbe galesiu pagert ir nakti damu aCivest.

spalvotas iksas nx Kietas Gerai Valio