xebryte reik jusu nuomones

xebryte reik jusu nuomones

reik info ir jusu nuomones apie vw pasat motorus 2,0 16v ABF; 2,0 16v 2E ir 2,9 VR6-ABV. taip pat kainas ir gal kas svalke gera zinot…

pas pasata vr6 2.9L nejo ejo tik 2.8LKietas

is pradziu ejo 2,8 o 1993m pasirode 2,9

nu ble 2.9L ejo tik pas corradoKietas

draugelis turi 94 pasata karavana tai ten 2.8lLiežuvis

nu ple pasatu istorijoj rasoma kad buvo ir 2,9 tik naujasniuose modeliuose. bet cia mes biski ne i tema Šypsena

o kaip su 2.0 2E varikliais?pas mane uzklijota gale 16V, bet ar tai tiesa?variklis tikrai 2E.

turguje buvo pasatas gale uzklijuota 1.9td o po kapotu vr6. pardavejas spjaudesi visa nakti baltarusai zadino ir klause ar geras dizeliukas ar nupjautasCha cha

mano kitas reikalas.masina buvo tiesiai is vokietojos.nezinau ar apsimoka vok klijoti toki suda?nes variklis buvo tikrai keistas.buvo kazkoks kitas ir pagalvojau kad nuo jo tie 16V ir liko.tai kiek 2E varilklyje voztuvu?

nuo 93.11men iki 96.10men galingiausias pasatas 2,8i VR6 128kw kitokiu nera cia is katalogo. 2l ejo 85kw ir 110kw galingesni.

na nelabai gilinausi i tuos matoru uzrasus 2e pas mane 2 litrai 8 vastuvai . o kiek tavo turi kilovatu.ps tas pasatas toks ir parejo is vokieciu gal vokietukas su humoru buvo

pas mane 85 kw. gal ir su humaru.bet maciau dar tokiu passatu su 16V(raudonas uzrasas).sakau arba vok su humaru arba cia nuo seno variklio