Xebra jau galima Bangai jungtis i tradicini http://www.smallworld.com krepsinio menegeri...

Xebra jau galima Bangai jungtis i tradicini http://www.smallworld.com krepsinio menegeri…

Jau yra lyga Banga SK visi junkites i ja.Nesugalvokit eit i okia BANGA SK ar panasei…Sekmes Mirkt

Nežinau ar verta…

man taj patiko shitas zajdimukas kaj preita sezona losiau Geraimanau kad verta Cha cha

reikia tixliai nutart y kuria lyga jungiames, bo cia jau daugiau prikurta Nekaltas

temos autoriau gal sakau bent minimaliai paaishkintum apie ka cia viskas? nes as manau jog yra zmoniu kurie nesupranta… Nekaltas jei jau emeisi daryti shia tema tai daryk viska rimtai. blogiausiu atveju gali pasinaudot nekuriais aprashymais kurie buvo panaudoti mano temoje apie shi managery praejusiais metais Kietas

tai jau tikrai parase beleka xuj suprasi kas kur kaip Piktas

Kas nesupranta tas lai nezaidzia.Dzin man vapse.Nejau patys begali pasiziuret taisykliu.Ar cia kaip maziem vaikam viska sukramtyt reik??

nuuuuuu su tokiu poziuriu toli nevaziuosi…

mazvaiki pasiziurek, kaip panasaus pobudzio temos kuriamos ir tada ****elink cia…linka numete duxelis ir tipo viskas as kietas Blogai Rakint tema nx…mokinit ir mokinti dar tokius kaip tu vaikucius…

tai kam tada tema uzvedej? Nekaltas

jo tikrai, jeigu nenori uzsiimt normaliai temos sukurt tai gaivinam sena rio tema arba reik perkurt nauja tokia pacia Nekaltas

tai nereikejo ir temos kurti Pavargęs gi yra tokiu kur nezaide ir nelabai susigaudys

karoce sukursiu as nauja tema apie smallworld.com bet veliau…tiesa pasakius galvojau kurt kaip ir pernai, bet shtai vienas spejo mane aplenk Šypsena is tiesu manau, kad kolkas apie shi manageri kalbeti yra per anksti. nemanau, kad ir visi zaidejai ten suvesti, ir shiaip nezinau ar kas pasikeite ar kas keisis. karoce ateis laikas bus ir vaikas, o shita tema siulau uzrakint Nekaltas

Na temos autorius gal ir gerą darbą daro, kad buria bangiečius geimui, tačiau galėjai ir nors šiek tiek paminkyti klavišus ir parašyti esmę. Yra ir pernykštė tokia tema, ir užpernai buvo, galima archyve paieškot ir padaryt kažką normalaus.