x years after

Juokiasi

Karstus azuolinius generolams galeciau kalt

seip jau rbmk nixyuja ne triperis. ten ji kad perkaitint, tai dar tikrai stipriai pasistengti reikia ir sujungti daug faktoriu. 1986 ua padare experimenta ir tiek. galejo ignalinos ir negesint.

nakciau tu tiki kad ignalina uzgesino del aplinkosaugos ?

kaip norėčiau kad nušluotų nx ta wilniaus kraštą su visais dalbajobais ir pusę lietuvos. Ateitumėt kūrwos pas mane i klaipėdą maldaudami kad išnuomočiau už 90proc algos būtą klaipėdoje GeraiWilniu nx atiduočiau iškart, net nedvejojęs skeltanagiams, ar lenkams, bet kam nx, kad tik tas visas šūdinas kraštas išnyktų. Kownas, šewlei Geraiwilno Blogai

Transliuoja pavydus kaimietis. Cha cha

Rafis šiandien kovingai nusiteikes, zaidime galetum vaidint blogiečiu Cha cha

Suomis, ash vis kazkaip manau, kad Vaisvila ir buvo kremliais statytinis, kad nepalikti cia strateginiu objektu vakarams. Cha cha Juk realiai Ignalinos ae, Kruonio hidroakumuliacine, Kaino hes, cia vienas modulis, kad sutrikus vieno darbui, ji pridengtu kiti. Nes visokios raketu shachtos ir komandiniai stabai yra niekas be elektros. Civilinems reikmems LT tu objektu tiek nereikwjo. Kaip ir tam paciam Cernobili, dare experimenta, kas butu, jei netoli detonuotu atominis uztaisas ir sutriktu ausinimo sistemu darbas. Nors yra teorija, kad viska tycia ir davede iki sprogimo, kad pziuret, kaip tai itakos civiliniu isgyvenima, avarijos lokalizavima, ir kas butu, jei sprigtu atomine bomba. Krc, garbanoti cia reikalai. Cha cha

o kam priesintis uzdarymui kai pareina milijardas paramos uzdarymo projektui

ash biski ne apie tai. ES suprantama irgi buvo neparanku, kad mes turetume melziama karvute. Vaisvila su savo zaliuju shaika uzrauke jau beveik uzbaigto bloko statytas. ten kai viskas 90% buvo pabaigta. esu ten buves, tai mashtabai sunkiai suvokiami. Apsvaigęs siam momentui butu saugiausias reaktorius europoj. vien betonines konstrukcijos ten kokios… armaturos kai mano koja ble, simta metu butu viskas tarnave.