x spuort


x spuort

visai baika atruoda su naujais apvadais.

Tie visi fiat 500,mini cooperiai jau ble uz sliwas didesni paliko Juokiasi

bet už slyvą komfortiškiau nevažiuoja Ne

Šiandien gyvai ABziurejau nauja x5. Nu blia, man tos grotos zjbs, tikrai neatrodo blogai.

Šūdas.

Man x7 patinka… Ant išvaizdos. Taip

Nemaciau dorai x7, prasilenkiant tik, nespejau sukramtyt ka mačiau. Bet x5 Gerai primetu, ant kiek ruko pbz xc90, aisku modelis senas, bet vistiek, kas gali pirkt?

tuos XC90 perka tie, kas iš principo nepirktų MB, Audi ir BMW, nes tai pižoniškos markės Cha cha šiaip nėra blogas tas XC90 jei gerai pakomplektuotas

Kas gali pirkti nauja xc90, o ne x5? Gal tie, kas nori ryte rasti vaira gamintojo numatytoje vietoje

stovi draudiminiam servise x5 kaina 39k. eur, nurinktas ant 30k eur. Tai manau kas prisibijo tas ir perka, jaučiu ir kasko skirtumai atitinkami. Neskaitant šito fakto, aš visokeriopai už x5

draugelis nusipirko x5 nauja iš krastos. Po dvejų savaičių žibintus išlupo - draudimas atmojavo 20k eu. Sutvarkė ir pardavė, sakė nx naują ėmiau ne tam kad kastruota važinėt Šypsena bet lyg sakė x7 užsisakė dabar. Moralas - bmw gera markė, bet tos vagystės tai žiaurokai. P.S. kokio regiono italijos numeris?

Rafi, kodel pas tave draugai turtingi, o tu stroikese dirbi? Paprasyk, paims i dole Cha chaNu bet as bbd, moket uz xc90, kai gali q7 nupirkt. Ps. X5 zibintai 20keur?

dr002 pravodkes fiškes nukarpo, ir reikalų iki ausų. Nu nebent nori kembrikais ir pajalniku naują auto… Dar gal kokie šviesolaidžiai į lempas pereina. Žodžiu susumavus tikrai yra reikalų.

Cia rimtai nuo dresdeno visas tralas lenko tik 1900 gali kainuoti? Apakęs Paplepėkim

dr, jam draudimas priskaiciavo, kažkas apie 20, jei tiksliau gal 18. O aš ką, ubagas? Cha cha aš galiu ir keštu tokią x5 ar x7 paimt šiandien pat, gal net dvi ar trys išeitų, bet nx man ji? Cha cha TIesa, draugelis ant įmonės jamė, vatos ėdikas toks pat kaip aš, tik dabar ėda tuos, kurie ėda vatą Cha cha t.y. vergvaldžiu tapo.

Europos Premium large SUV segment 2019 Q1 pardavimai 1. BMW X5 9279 vnt 3. Volvo XC90 8180 vnt 6. Audi Q7 4868 vnt

kodėl q7 taip slabnai kažin? Šypsenanors, x5 šviežus modelis, gal todėl tokie dideli pardavimai.

Rafi, Q7 pardavimus dalinai suvalge Q8 modelis Mirkt part.lt/img/c442fb9a21bd856e5a9081ea3564cf0f933.jpg

Kodel kode aycm uzsikrete Cha cha