X/K/Ka Superwide Radar/360'' Laser Detector...

X/K/Ka Superwide Radar/360’’ Laser Detector…

Andrius30 rašė:

tai kaip cia is tikro yra … ar zino kas … ar gali nustatyti lazery koks nors detectorius ???

Buvo jau n kartu tai nagrineta Šypsena Lazer detektoriai pamato lazerini matuokli, taciau akis turetu buti ikista i priekini buferi bei soninius veidrodelius.
As bent jau neturiu noro investuoti tiek $$$, kadangi vazineju ne su viena masina ir detektoriu tenka nesiotis. Be to kaip kazkas minejo isejus viens pries viena su KP malku tikrai gausi (kokie 98 proc.Šypsena)

Pas mane Cobra, pries 5 metus suplojau 100$ Cha chaCha chaCha cha

Jis tipo fiksuoja, jei kas nors tave su radaru bando pagauti. Ar su lazeriu nusauti. Ar panasiai. As dar galutinai neissiaiskinau. O kaina - tai tokia ji yra shtatuose. Jau uz tiek pirko, net chekis yra…
Siaip as sita tema dar iskelsiu birzelio menesi, nes man dar valstybiniai gresia, tai labai laiko aiskintis nebeturiu…
O daiktas jungiasi i prikurke, lengvai tvirtinamas ir nuimamas. Manau nesunku ji butu paslepti… Šypsena

mohikanas rašė:

Jis tipo fiksuoja, jei kas nors tave su radaru bando pagauti. Ar su lazeriu nusauti. Ar panasiai. As dar galutinai neissiaiskinau. O kaina - tai tokia ji yra shtatuose. Jau uz tiek pirko, net chekis yra…
Siaip as sita tema dar iskelsiu birzelio menesi, nes man dar valstybiniai gresia, tai labai laiko aiskintis nebeturiu…
O daiktas jungiasi i prikurke, lengvai tvirtinamas ir nuimamas. Manau nesunku ji butu paslepti… Šypsena

Del paslepimo: kuo giliau kisi, tuo maziau sansu, kad anksciau suveiksŠypsena (jau patikrinta)

Viens an vieno reiskia: tave mentas pasilaiko iki kokiu 500-300m. ir bats - staiga sauna. Rezultatas: pypteli, kol pagausi kampa kas darosi, kol spirsi per stabdzius, tikrai pamatysi ju ledinuka pries savo stikla Šypsena Dazniausiai, kad per maga dar neisgirsti tu niekingu pyptelejimu Šypsena

Tokia karti patirtis per 5 metus - apie 10 sustabdymu uz greiti Šypsena

Ir tik tiek? As tik pertaruosius matus tiek pristabdiau… Tiesa sakant - labai lengvai atsipirkau, nes viskas tik Vilniuje buvo… Bet pora kartu siule po 300 susimoketi… bet pareigunai zmoniskai paziurejo i nepiktybiska pazeideja ir sutartina suma paeme… irgi gyventi nori…

gereuses radaras tai VALENTINE1 nera ligiu turiu pats ir nekad nesirosiu keisti i kita, nes visi kiti radarai gali varity tesei i shiuksliu deze
VALENTINE1 -best of the best
dar niekad niekad nebuvo pavedes manes shis PUIKUS radaras veike kaip laikrodis allways on time

http://www.valentine1.com/demo/demo2.asp

ir kas parodita shitam puslapi taip ir ira radaras niekad nemeloja http://www.valentine1.com/demo/demo3.asp

mohikanas rašė:

Nu cia man draugelis siulo tiesiai is JAV antiradara uz 80 $ - /K/Ka Superwide Radar/360’’’’’’’’ Laser Detector … Cia tipo is Cobros serijos. Gal but kas zino apie toki daikta, gras ar blogas? Verta ar ne?

bullllll ten tik sako 360 uz toke kaina tikrai levas bus

Gėlė Šypsena

Siaip simpatiska panele esi, bet tik kazko man rodos liudna… Šypsena

liabai grazu Gerai Flirtas Drovus

Gerai

juk tamsoje -menas… kas is to, kad visos fotkes spalvotos? Mirkt

o man taj atwirkshchiaj garzhu kaj tamsi baltaj juoda foto buna…o mergytia taj garzhi…bent jau man

wisai simpatishka Drovus bet foto bishki tikray pertamsi…

Flirtas

Šypsena

Gera, gera, nors foto tikrai labai tamsi… !!! Taip

Šypsena

Niu negaliu spręsti, nes labai tamsu, bet, rodos, esi simpatiška panelė Šypsena

Labas Mirkt