Windows XP instaliavimas

Windows XP instaliavimas

Noriu persiinstaliuoti naujesnę versiją Windows, o ir šiukšlių jau prisikaupė kompe. Kaip ištrinti iš disko senus Windows ir kitus duomenis, kad galėčiau susiinstaliuoti Windows XP ir įsikelti reikalingą informaciją. Dėkingas už atsakymus Alus Alus Alus

Suformatuoti diską. Temų daug apie tai buvo, net IT patarimuose, atrodo yra.

Kaip tai padaryti ir ar dėl to nenukentės DOS’as?

kazinkaip tas dosas nukentet gali? pakrauni kompa ant diskelio ir arba istrini viska arba format c:

Jeigu gerai supratau tai įjungus kompą spausti DEL kad neužsikrautų Windows. Tada surinkti “format c:” ir “Enter”. O kaip tuo atveju jei pas mane diskas suskaidytas į 2 loginius diskus C ir D. Spėju, kad “format c:”, o po to “format d:” ar aš neteisus?

siaip fat’iniuose windows os yra c:/windows toks dalykiukas kaip uninstall.exe siaip ta failiuka teko matyt ir start up disketese…

Įdedi flopiką (kad ir 98 startupinį, jei tau gerai FAT32)ar CD (tik turi pirma krautis iš jų o ne HDD, tam nustatymai yra BIOS’e) kai užsikraus flopikas rašai format C: , jei iš CD paklaus ar nori formatuoti instaliacinio proceso pradžioje. Pasirenki kurį diską ir pasėdi, parūkai , kol baigia Šypsena . savo D disko gali ir neformatuoti, nebent to nori.

Dėkingas Alus. Reikės pabandyti.

Viskas pavyko Gerai. Tik dabar reikalauja prisiregistruti Microsoft tinklapyje arba paskambinti nurodytu telefonu. Ir perspeja kad taip padaryciau per 30 dienu. Kaip padaryti, kad galima butu apsieiti be tos registracijos? Ir kas bus jei neprisiregistruosiu?

hm Šypsena na visu pirma ne ta userial number suvedei arba lieva os versija. Bent jau kur as naudoju (golden release) su fckgw-rhqq2-yxrkt-8tg6w-2b7q8 serialu tai apeinama. o dabar be rods po 30 dienu tau jie nustos veikti Liūdnas taigi arba keisk ser.n arba ieskok kitos os versijos!