Win2k Stebuklai

Win2k Stebuklai

Niu va dabar papasakosiu kokie stebuklai dedas ant mano kompo, instaliuoti win2k, deja antivirusines nebuvau instaliaves(bet lyg ir zhinau kaip apsisaugoti nuo kenkeju Cha chaLiežuvis); Tachiau ishausho diena kai pradejo vykt stebuklai: pamelynavo start mygtukasBaisu, pradejo lagint kai kurios programos ar zhaidima unreal dydzhiuBaisuBaisu, bet chia dar nieko, va pats smagumas prasidejo, kai paspaudus ant kokio nors exe failo(nu ir tarkim ten juom pasinauodojus), tas failas ishnykdavo ApakęsApakęsBaisu, po kurio laiko pastebejau, kad karts nuo kart jis vel atsiranda(bet chia tik viena kart, kitus kartus viska reinstalindavau), tada susinervavau, ir nusprendzhiau isirashyt antivirusine, ishsitraukiau norton2002 ish instalu ir… baigiant instaliuoti staiga ishmeta errora, nu ka shiaip ne taip ishsitraukiau 2003 nortona, nu tas susiinstaliuodavo, tachiau pareidavo milijonas erroru ir…(chia tai shimtas balu) po kurio laiko nortono langas ishijungdavo, tiesiog imdavo ir atsijungdavoBaisuBaisuBaisu
Tai vo, kas chia yra per bairis? O tai jau nervai nelaiko LiūdnaLiūdnaLiūdna
P.S. windows update darytas priesh kelias dienas Mirkt

Kazkaip pakvipo format C:

vava sedi bjaurybe kazkur pas tave

man labai panasiai buvo tik nebovo tu melynu mygtuko o failai dingdavo

Shventinti kompus reikia…Šypsena Ir nebus mistikos.

Gal ir netik. Turejau kazkada pasigaves nebloga (kazkur disko 0 sektoriuj sedejo), tai tik format C: nepabejo.

Cha chaCha cha

dar pasakyk prieš Kūčių naktį čia taip…

Ot kunigeliai uzdirbtu… Šypsena Tik idomu kaip su pashlasktymu shvestu vandeniu butu?

Prikolas unreal

Nu vo patvarkiau priesh pora savaichiu savo kompiuteri, sedi daba nav su naujaisiais updeitais ir geraj, beje paskui dar ten buvo didesnis jumoras, iexplore ishejo nemokamu atostogu Mirkt, teko instaliuotis opera, nu neesme, format C: padejo puikiai ŠypsenaLiežuvis, beje iexplore ishejo po to kai isidegiau kasparsky tolkit(ar kaip ten vadinas Liežuvis) antivirusine, nu ir spekit kas tada dar sugebejo pareit? ogi add/remove langas, susdiorginau ir nuneshiau pas draugeli hdd formatint Cha chaCha cha
Bet vis del to pralaimejau windowsams, ****z LiūdnasLiūdnasLiūdnas

jo pasitajko baeriu siame placiame pasaulyja…Cha cha
nu pasmane kaip isisuka koke bewribe tai pofik tik pc stabdo seik tien ir viskas Šypsena o ce taj su navarotajs

Tai vis delto… kunigeli kvietei? Nekaltas

Mesk lauk tuos Langus. dekis koki linux - nei virusaj baisus nei ka
ir veikia stabiliai.
po paskutinio upgrado pas mane uptaimas 46 dienos. Šypsena

Jo, Linux’e net virusai neveikia. O ka jau kalbet apie normalias programas.Juokiasi

Nekaltas kodel man vien linuksu pavadinimas atnesa konfuza Nekaltas

Na cia aisku, kad win2k nekaltas, kad stebuklai vyksta. Cia juk stebukladario, kuris su jais dirba darbasMirkt Pamojuok dar pele ir mikrofonu, tai is cd-romo kiskis islis ir t.t.Šypsena rado zmogus kuo pasigirti, pats nesamoniu prigamina o po to gyriasi, kad cd-romai skraido ir patys win instalinaŠypsena Jei viska ne su kreivom rankom darai, tai bet kokia operacine veikia. O jei siuntiesi ir instalini beleka is belekur, tai ir vyksta stebuklaiŠypsena

Vat pas mane anasyk hdd isejo nusipirkti daugiau ramo, bet grizoŠypsena Tik procas vat su vaizdo korta pabego ir po sofa palindo. Tai dabar isvilioti bandauŠypsena

Ne, kunigelio neprireike ŠypsenaLiežuvis
O shiaip tai mazhdaug priesh metus bekishdamas rozeten kompo laida buvau taip sudirbes kompa kad liko gyvi tik fdd, procas(nes ishshoko Mirkt) ir RAM su video plokshte, ir tai viskas bekishant laida i lizda BaisuCha chaCha chaLiežuvis