WC 2002 totalizatorius

WC 2002 totalizatorius

Nu bala nemate.Pasisiuntinesim tai @mailais tik galetum sitam forume visas pilnas taisykles palikt.Nes as kolkas tos sistemos net neisivaizduoju.Anyway as prisidesiu

Neturiu kur pasiulyti pasiskaityti. sorry. Jei prisijungsi teks siuntineti prognozes e-mailu ir gauti informacija tokiu pat budu. Siek tiek griozdiska, bet nieko geresnio kol kas pasiulyti negaliu. Veliau gal but.

Jei susirinks daugiau norinciu, rezultatus po kiekvieno turo skelbciau forume viesai.

Neturiu kur pasiulyti pasiskaityti. sorry. Jei prisijungsi teks siuntineti prognozes e-mailu ir gauti informacija tokiu pat budu. Siek tiek griozdiska, bet nieko geresnio kol kas pasiulyti negaliu. Veliau gal but.

Jei susirinks daugiau norinciu, rezultatus po kiekvieno turo skelbciau forume viesai.

Viskas gerai, ka tik gavau.

Tikiuosiu paaiskinsi kaip tau tuos spejimus tau siust? (parasiau tau e’mail’a)

mano gavai spejimus? katik pasiunciau tai del visa ko reik pasitikslint ar nusisiunte.

reikia daugiau reklamos!!! kuo daugiau fanu, tuo idomiau.nu pareklamuosim dar Mirkt

Tegu greiciau jungiasi.Kuo daugiau tuo idomiau.O Hlahlehluja tikrai maladec kad toki darba pasieme daryt Alus jam

Žinau - daug šiais laikais žmonių savo realigija laiko Kriksčionybę. tačiau tik keletas tiki viskuo, tik keltas mielai eina i Bažnyčią ir tiki nuoširdžiai neverčiamas tu įstatymu(Dievo, bažnyčios).

Taigi - ar yra tokių kurie tikrai - rimtai tiki Dievą(būtent krikčionių), meldžiasi ir eina i bažnycia neikeno neverciami?

Taip rašau kadangi esu veina iš tų nedaugelio… Žinaų daugumą tokių kaip as sudaro vadinamos Davatkos… Man idomu jaunesnių nuomoneTaip

deja. esu tik krikstyta nekrikste kaip sako mano tetisNekaltas
ne koks is manes tikintis (cia svelniai tariant).

i baznycia nueinu pora kart metuoseNustebęsNekaltas vakare nesimeldziuNustebęs tai taip iseina kad as netikra krikscioneNustebęs

kaip as vadinu tokia situacija - nepraktikuojantis katalikas

aha…pamirsus si termina buvauTaip raktikuojantis ir nepraktikuojantis katalikasTaip

Esu krikštyta, bet ne tėvu noru…mat bobutė mano nusprendė už visus Cha cha ‘kaip čia vaikelis bus nekrikštytas?’… Bet krikštas tebuvo ‘vienintelis artimesnis ryšys su Dievu’. Nesu nė karto buvusi išpažinties, ką jau kalbėti apie komunijos priėmimą… Nekaltas Ir kažkaip man to nereikia… Mama visada sakydavo:"Dievas tau nieko neatneš ant auksinės lėkštelės…" Kietas Todėl nematau tikslo tikėti … Flirtas

Na as asmeniskai esu pakrikstytas, ir pirma komunija priemes, bet taip kad buciau uzkietejas krikscionis, tai nesakyciau, nes baznycioj tai kaip ir nesilankau, jau nebepamenu kada ten buvauNekaltas
Buvau krikcionis kol dar tevai ir seneliai mane itemptai i tai trauke, taciau kai suaugi zmogus ir pasibaigia visa taiNekaltas

aha , zinau…
Ispradziu ir amn taip buvoTaip
kol neatradau visko…
O siemet mielai priejau sutvirtinimo sakramentoTaip
kagi - tevai, seneliai - mane tempe tempe ir uztempe, akd zemyn nenuvaziuociauCha cha

Tai ir mane bobutė bandė verbuot Cha cha Bet kažkaip neužsikabinau už to…o dar ir tėvai sakė’ nedaryk to, ko nenori…’ Tuom ir naudojuos Cha cha

Angelas

einu i baznycia…
niekas nevercia…
pati noriu…
atrodo tikiu…
sakei idomi jaunesniu nuomone…
as jauna…
netgi labaiCha cha
14Laimingastaigi krikscioniu yra…
Angelas
peace…

as irgi tikiu… kazkas pasake:" tiki daugmaz visi, tik nedaugelis tai pripazista ir priima" juk kai ko nors prireikia nesamoningai prasome kazko is auksciau pagalbos… reiskiasi tikime kad kazkas ten yra… galima vadinti likimu, Dievu ir t.t. bet tikime…
labiausiai pradejau tiket kai tapau skaute, pabuvau skautiskose misiose, susipazinau su tikinciais zmonem… o ten gera zinokit… skautiskos misios siek tiek skiriasi nuo paprastu… ten daug graziu giesmiu… kurios giedamos dazniausiai su gitara… tai suteikia zavesio… ir nepasidaro nuobodu…

Šaunuoliai Gėlė, man nepatinka Katalikų bažnyčia, bet gerbiu nuoširdžiai religingus.