Wap per gprs: labas ar extra?

4lt atrodo Taip

a man nera limito.jau 41,5mego prawariau. sask.0lt,gprs uzsakytas men.uz3lt

Marius, o tu isjunk ir ijunk telefona Nekaltas

ok.pabandysiu.

nu wa ir nieko nepasikeite.eina ir toliau tas gprs,o duomenu jau 41,96mego pranaudota.

Tai va man pariso gprs uz isnaudota limita, nusipirkau nauja korta ir vel uz 3uzsisakiau men, bet aisku kad uzteks kokiai savaitei. Paskaiciavau kad jeigu taip toliau tai gal geriau apsimoka is extra jungtis uz10lt be limito? Man regis pigiau iseitu. Ir dar, kokio max dydzio failus per extra ir per labas galima siust? Kuris didesnius siuncia?

Extra 100kb labas 149kb berods jai 40 mb maza teks su extra

kiek girdejau ant senu labasu nera limito.ant labas max150kb siuncia.o ant extra nu ip priklauso.

Extra 350kb labas 140kb. su tuo 40mb limitu labas pasisiko, reikes ir man prie extros grizt…

Extra 350 netikiu jau 2sav neduoda o labasa 3met turiu reik pasipildit nes extra uzp

Tai kiek veza ta extra, 100 ar 350kb? o gal cia tik naujiem klientam kur po 3lt yra limitas 40mb, seniem gal nera?

Ka tik bitej buvau paklaust del to failo dydzio, sake tipo tinklas neriboja dydzio siunciamo, man ant cx65 gautusi 175 tada max. Kas zinot kaip cia tiksliai yra?

Nu tai tinklas aišku čia ne prie ko, riboja IP !

Jo neveikia tas IP, kur leisdavo iki 350KB siusti. Per full gprs tai jis veikia. O bite uztat neriboja MMS dydi! As siunciu 300KB zinutes! Daugiau negaliu(cia mobiliako max. limitas)

Pas mane WAP2.0. EXTROJ neveikia Liūdnas Kaip jums?

“Labas” ir greitis didesnis ir siaip viska palaiko- ner tokiu baeriu kaip wap 2.0 nepalaikymas

Man extra viska palaiko,keiciu ip kol atidaro ka reikia.Blur,o tu su kuo ta greiti matavai ir kaip palyginai,kad teigi jog labas su vieninteliu ip greitesne? Mirkt

O pas mane nera jokio 40 mb limito ant labas, siunciuosi jau si menesi 68 mega Cha cha KietasP.S. labas numeris nuo kokiu 2000-uju metu yra

Kas per limitai ant labaso atsirado?Blyn kokiu fintu atsiranda po 4men be wap…

Tai ka, gal kam reikia senuju Labas kortu? Juokiasi Juokiasi Juokiasi … Turiu Labas Paslaugos … taskus sumetineju i viena korta Cha cha … …