VYSNINIS ALUS ...NEGI NIEKS NERAGAVOT...

VYSNINIS ALUS …NEGI NIEKS NERAGAVOT…

Ragavau ir vysniu,ir braskiu,ir avieciu,kriausiu.Brangoki truputi,bet skonis geras,nekurie supilstyti i didesne tara ir korkas panaudotas,o ne gelezinis dangtelis.Siaip Lietuvoje du kartus buvo pirkti tokiu.Antra gal pries pusantru metu,tas estiskas buvo,bet supilstytas ne pagal tradicijas-i paprasta buteli.

ragavau ,ir tikrai man labai patiko,bet labai jau brangus malonumasŠypsena

jau apie ta estu Magus Mary buvo cia rashyta buvo daugybe kartu… kaip ir temu apie vyshniu alu…
baisesnis yra avietinis…
kai pasakai, kad atneshtu k-vietinio, o gauni a-vietinioCha cha

Visai nieko, bet negaleciau wisa vakara tokio gerti. SIaip vat pabandykit alus 60%+ kola 40% - jegaz Cha cha

nu jo taip paragavimui ga ir skanu bonkele kita, bet tik ne dagiau Ne

Man uztenka svyturiuko raudono

Teko ragauti olandisko vysninio alaus, ir nusivyliau. Alaus tik pavadinimas, skonis, kaip saldaus parugusio vysniu kompoto, kazkas panasaus i sidra. Ispudzio visiskai nepaliko, gal tik ilgai isliekanti saldu sleikstuliVeee

ragavau ir labai nepatiko Blogai

Tai gal tu ta bruda gerei kur vadinasi salyklinis gerimas visokio vaisiu skonio ir Lietuvoj neseniai jo buvau nusipirkes-ispyliau nafik.Tikras alus supilstytas kaip sampanas ir kamstis toks pat su drata uzvyniotas korkinis.

Na ne, geriau is Olandijos atvezto a la geriausio vaisinio alaus, matyt ne man saldus alusNekaltas

turbut netau Šypsena

nu neragavau da tokio…

ragvau beabejo ir visia neseniai,yra toks kabokas vilniuj busi treciasNiam niam

[quote]LExxxxAS rašė:
ragvau beabejo ir visia neseniai,yra toks kabokas vilniuj busi treciasNiam niam
[/quote]

Kiek galima kartoti, kad busi treciam toki alu daro tiesiog ipildami i bokala sirupo !!!

skanu, bet tai jau pasityciojimas is alaus—> skonis kaip sidro, nera malonaus alaus dvoko…ir isvis brangusNekaltas

ne tokio neragavau medaus skonio ragavauTaipbet nekoks kai daug pageri ant kitos dienos is wc neiseiniJuokiasi

gal kelis gurksnius ir skanu, bet paskui tai nei alus nei kompotas tas alus, man nepatiko

ragavau.tuputi man saldokas pasirode ir nelabai koks Nekaltas
bet vietoj kokio limonado,gal ir gerai Cha cha

Neragavau NeIr nenoriu ragaut NežinauDrovus