Vyrukai laukiu jusų nuomonės

Vyrukai laukiu jusų nuomonės

Mieli vyrai, norėčiau sužinoti jūsu nuomones apie bjauriausias, nepakenčiamiausias mūsų moterų ydas.Kokios mūsų ydos (merginų) labiausiai nepatinka, kokių siūlytumėte atsikratyti be pasiteisinimų, kad jūsų nenervinti?
PVZ:
1.VALDYMO MENO
2. APSIPIRKINĖJIMŲ
3. FLIRTO SU KITAIS
4. TVARKOS MANIJOS
5. kALBŲ APIE TAI KOKIA AŠ STORA IR NEGRAŽI

PRAŠOM SIŪLYTI VISI PASIŪLYMAI BUS IŠKLAUSYTI Flirtas

labiausiai nekenciu PASIPUTIMO,dar turetumet buti kuklesnes…

Paziurek filma "Kaip atsikratyti vaikino per 10 dienu" Cha chaGerai

as galiu pakesti visas blogas savybes, jei yra pakankamai geruFlirtas… noras "perdaryti" kita zmogu pagal save yra didziausia tarpusavio santykiu klaida…

SHROPNA,
mačiau tą filmą ir žiūrėjau kaip siaubo filmą, išsigandau kad mes moteriškės taip galim pavarytiApakęs

Visos išvardintos yra ne ydos, o apibendrintas Jūsų gyvenimo credo.
Sunaikinus šias "ydas" bus sunaikintas moteriškumas…
Ar verta tai daryti?
Šypsena

Ačiū Suši už pataisymus ne taip suformulavau, o jeigu tai jums patinka mes moterys nieko nekeisime Flirtas

Na, pavardinai neteisingai:

1. Apsileidimas
  2. Apsimetinėjimas
  3. apsigalvojimas (Nuomonės keitimas)
  4. Subininis mąstymas

Man yra nesuprantamas moteru logikos neturejimas: nelogiskos mintys,nelogiskos kalbos,nelogiski veiksmai. Visa tai,ko pacios moterys veliau negali paaiskinti ir motyvuoti.
Ir dar. Moterys visada ir visur mato tik pasekmes,nepastebedamos,nesigilindamos i priezastis.

ilgai laukus dar palauk,suzaliuos lazda…

Jei tu jų logikos nesupranti, tai dar nereiškia, kad Moteris logikos neturi…
Netaikyk vyriškų mąstymo kriterijų moterims - nepavyks (čia tas pats kaip benziniam varikliui pripilti dyzelio) Cha cha
Reikia priimti jas tokias kokios jos yra Taip

4-a punkta buciau linkes pakoreguot.Bet skamba neblogaiCha chaprimesiu 5-a:"xroniskas bobiskumas"

o xronishko diedishkumo nepasitaiko Moteris tarpeNekaltasNekaltasNekaltas

Susi teisingi zodziai,ir tebuna jos savimi,o nebando kazko tai siekti neimanomo,kaip pavyzdziui buti panasi i ta ar ana…

Gaila betNe pasitaiko tik nevyke bandymai pavaizduot turimus didelius kiausiusKietas

Na, is isvardintu, man gal labiausiai nepatiktu nr. 3, o visos kitos, jei su saiku, ne per daug giliai isisaknijusios, tai ne tokios jau baisios. Nors ir flirtas flirtui nelygu, ziurint, kas ka laiko flirtu. O nuo saves galeciau pridurti, kad man asmeniskai ko gero baisiausia yda, su kuria negaliu susitaikyti yra irpotis meluoti. Kai zinau, kad zmogus meluoja, juo nebepasitikiu, o jei nebepasitikiu - santykiams galas!

Aš šiandien tokia pavargusi,nelys-tokie žodžiai užmuša visus vyrus ir nervina iki išprotėjimo(atlikau bendradarbių apklausą)

Pliat, visu tai but galima iskest, bet… jus turit keist poziuri i gyvenima…

hm, pagalvojau, o kas būtų, jei ir Vyras tie patys dalykai rūpėtų - Baisu