vyras - tik draugas

vyras - tik draugas

pati turiu p u i k u Gerai drauga, su kuriuo bendraujam (jau gal , chmmm, 10m…) ir atviraujam gerokai daugiau, nei su broliais. Tarp musu, pagal nebylu susitarima - jokio intymo.
kam pasakau apie tai-mane, atsiprasant, durnina, kad "taip nebuna". Pati matau, kad taip YRA! bet vis tiek tie "negalinegali" uzuknisa Piktas

kokia situacija pas jus?

Kadangi esu vedęs, tai jaučiu nesuprastų manęs niekas, jei įsigyčiau kažkokią draugę, su intymu ar be jo…
O “laisvi” Cha cha žmonės manau pasirenka bendravimo pobūdį…kodėl gi ne?..

gali, galiCha chaCha cha as pati turiu toki drauga - jau nuo darzelio laiku.Šypsena Mes su juo galim kalbetis apie viska, bet, tiesa pasakius, mano vaikinas labai jau skeptiskai i tai ziurejo. Jis, beje kaip ir dauguma aplinkiniu, mano kad tarp musu yra kazkas daugiau.ApakęsApakęs Visi jie pavydi tokios draugystes TaipTaip todel ir sneka bile ka Cha chaCha chaCha chaLaimingas

Ir as turiu drauga, kuri galiu prie zaizdos deti. Nekaltas Intymu tarp musu ni-ni. vadinasi gali Moteris ir Vyras buti TIK draugais. Taip

na, isigyt gal ne - bet, tevuk, zinai, jei mano boy-friend pabandytu nesuprast mano draugystes su tuo Vyras, buch daugiau nei pikta

negaliLiežuvis negaliLiežuvis negaliLiežuvis negaliLiežuvis

Gali,kartais tarpVyras ir Moteris buna daug nuosirdesne draugyste nei tarpMoteris irMoteris.

lietaaaauuuu! tai bent pagrisk, a? Mirkt

bzzzzzzzzzz…is kur cia dabar nauja sirshe? Viena jau turim, keisk nicka

na as is savo patirties sprendziu - intymumas nera kliutis draugystei netgi ja stiprina, jei abu zmones protingi ir patikimiGerai

Buti draugyste gali, bet anksciau ar veliau visi zinom kuom tai baiksis.Labas

manes pvz mano draugas kaip vyras visiskai netraukiaNeNe, as netgi negalvoju kaip apie vyra. draugas ir tiekCha cha

Turiu atsiprašyti už nekuklumą, ale drįstu paklausti: ar panelė pati tolerantiškai žiūrėtų kaip jos boyfriendas, pačią palikęs namie virti barščių, su savo senomis "tik" draugėmis varytų "tusavotis"?

Oi slidus dalikelis tai. Nors tiesa pasakius, as turiu mergina ir mano giauriausi draugai - drauges Mirkt nezinau as kazkaip su Moteris tikrai geriau sutariu nei su Vyras, gal kad uzaugau kieme vien su mergaitemis??? Cha cha

Oj, daug turiu draugu ir biciuliu Vyras, su intymumu tai reikalai tokie - ne vienas patapo draugu po trumpu "tirli pirli" Cha cha Dabar apie intymuma su jais ne mintis neaplanko Drovus, na, tiesiog kazkas kazkada nutiko ir sulig tuo baigesi Nekaltas

Bet! Nors dabar esam kiek nutole, bet yra vienas Vyras, su kuriuo draugyste ohoho Apakęs, ir atostogavom ne karta drauge, ir atostogaudami net miegojom vienam kambary (ne vienoj lovoj), vazinejomes, trankemes po visa Lietuva, ir dviese, ir su draugais… O pasakodavomes absoliuciai apie viska, jis pirmas atlekdavo manes raminti, kai mano exVyras prisidirbdavo. Ir siaip per pirmasias mano vestuves kadangi ex pasisiukslino (prisigere), tai daugelis sveciu ta mano drauga palaike jaunikiu Cha cha

Ir bendraujant su juo tikrai nera jokiu minciu apie intymuma, nebuvo net tuomet, kai as neturejau jokio, hm, meiluzio.

Taip kad tokia draugyste gali buti. Taip

Būtent, arba tai jau buvo arba dar tik bus Šypsena

Būna, būna labai puikių draugų Vyras. Pvz., mišriam darbiniam kolektyve kartais geriau pataria ir padeda Vyras, nei Moteris .
Juk turim daugybę bendradarbių Vyras, kurie ir namo paveža, ir asistuoja oficialiuose baliuose, yra apskritai puikūs pašnekovai - Gerai . Apkalbos buvo ir bus, ypač iš kolegių Moteris pusės Veee, žiūrint kaip į jas reaguosi. Geriausia, išmokti nekreipti dėmesio, elgtis ramiai ir atvirai. Žinoti savo ribas.
Argi ištekėjusi Moteris su kitais Vyras turi bendrauti tik per didelį Cha cha Apakęs atsitumą? Kaip ir vedę Vyras Ne

Tai juk niekas ir neabejoja, kad gali būti. Taip
Tačiau kodėl jos pavyduliauja? Apakęs

Kas pavyduliauja? Tu Vyras drauges?

Ka as zinau. Pavyduliaut ner ko, jei Vyras nuo savo drauges (zmonos) neslepia to bendravimo su draugemis. Mano Vyras irgi turi draugiu, bet tai kad as jas pazistu, ir ne karta drauge baliavojom Nekaltas.