Vyrai...

Vyrai…

didziausi pletkininkai Cha cha

Su teiginiu sutinku, nuotrauka gay Špyga

tipo idejai sita fotke kad uzgost pries tai mano idetas tavo fotkes? Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Tomukas, teiginys gryniausia tiesa kokia tik man yra teke girdeti Cha cha

As nesigincyju, moteris tarpusavyje bent pletkus nesioja, vyrai iskart visiems Cha cha Aisku visur yra isimciu Mirkt

tai zinoma, ne visos moterys nesioja gandus, ir ne visi vyrai taip jau labai pletkina Cha cha bet kiti, akivaizdus pavyzdziai, tiesiog negali be to gyvent Cha cha

Blt Medis Wyrai Žliumbia

nieks negali be to gyvent. Nebututu be pletku puse laidu telike ir tokiu zurnalu kaip klubas.lt Cha cha

tai klubo zurnalo, aciudie, nebeliko, tik portalas Juokiasi

Nes nebuvo kam ten likti Šypsena zinau akd 100 metu nera jo. Dar paneles zurnalo turetu nebelikti, nors kartais seksfailus ten pasiskaityt daug linksmiau buna nei koki fishki.net ar cha.lt aplankyt Mirkt

Pavargęs

kad paneles ir portalas nu totali sudu kruva Nekaltas

tu skaitei kadanors seksfailus ten? Juokiasi Juokiasi ŽliumbiaTen tik gelytes kad su citramonu venerines ligas gydosi Cha cha

rimtai??? Juokiasi neskaiciau Cha cha

Kai bus labai liudna pasiskaitinek Cha cha

Cha cha Cha cha reiks, nes suintrigavo tavo trumpa anotacija Juokiasi

INESA, 16 M. | 2010 gruodžio 13, 18:23 Turiu bėdą. Kai tik pradedam bučiuotis su vaikinu, ant mano sėdimosios pasišiaušia plaukeliai ir pradeda mausti pilvą. Visokias “laižymosi” pozas išbandėme, bet man nuolat taip atsitinka, gal čia tokia reakcija? Ką man daryti? Dėl to tenka vis nutraukti bučinius. LINA, 23 M. | 2010 rugsėjo 17, 12:04 Ar su manimi viskas gerai, jeigu po orgazmo pora minučių buvau apkurtusi? ELENA, 18 M. | 2010 birželio 14, 21:36 Ar “nuleidimas” ištraukus penį iš makšties gali kenkti vaikino stuburui? Mano draugas sakė, kad jam nuo to skauda nugarą. Cia tik pora pirmu, seniau daug geresniu pasitaikydavo, gal dabar mokykloj svietimas pagerejo Cha cha

Juokiasi Juokiasi Žliumbia Cha cha Cha chaeina sikt, is kur dar tokiu klausimu kyla? Apakęs

sakau cia tik gelytes reik lyst i senus klausimus Šypsena tingejau ieskot Šypsena