Vyrai venkit Nokijos 6600 !

Vyrai venkit Nokijos 6600 !

Turiu problemu su mano Nokia 6600-kai nueinu i Gallery-Images-Preview pastebejau kad uzsavintos nuotraukos tarsi pradejo daugintis Apakęs-t.y. jei anksciau turejau pvz.kokio pastato VIENA nuotrauka dabar matau kokias sesias sios nuotraukos kopijas,ir taip nutiko ir daugeliui kitu.
Taciau negana to-kai paspaudziu OPEN-vietoj pvz.lektuvo nuotraukos kuri matosi Preview rezime atidaro visai kita-pvz.masinos.Bandau istrint-atmeta,sako-“Unable delete the file”.
Bandziau tiesiog isjungt-ijungt-nepadeda Ne
Labai man pikta Piktas,nes NOKIA pasitikiu jau seniai,o aparatui tik vienas menuo,tad tokiu dalyku neturetu but.Ne

Kame cia problemos saknys ir ka galetumet patart?NekaltasAlus

Cia jau bus su Symbian softu kazkas negerai. Kogero yra programavimo klaida… Esu girdejas tokiou nesamoniu, kai rinkaus nauja telefona. Norejau 6600, bet draugai, sake, kad ten durniuoja softas. Nuotraukas maiso ir pan. Gerai kad nesirinkau Cha cha Nesk pas meistra. Tegu perpucia softa

Nunesiau as ta Nokia siandien i Nokijos aptarnavimo centra-ir ka galvojat man pasake?Tiesa,problema yra nestabiliam Symbian software,taciau man jo neperinstaliavo-neva jie neturi tos naujos versijos mano Nokijai.Sako,sitas telefonas nera pagamintas Anglijos rinkai-nors pirkau UK,kur kitur…
Tad pasiule man issiust ji i Nokijos centra kur ten perinstaliuos,sake sugriz kokiu dveju savaiciu begy,bet gali uzsitest iki menesio.
Tai dabar trankysis mano nautelaite Nokia kazin kur,ir nenustebciau jei ji pagriztu kokia nubrozdinta.Kanda

Manau kad nebepirksiu Nokijos daugiau gyvenime-turejau pries tai Nokia 6210,tai po metu ekranas parejo-pradejo issijunginet ir pan,nors as elgiaus su ja atsargiai,o dabar ir 6600 menesiui po pirkimo praejus tokius cirkus krecia.

Veikiausiai reikes pesimest i SonyEricsson…

Vienu zodziu vyrai venkit jus tu nauju Nokiju kaip ugnies dar keleta metu-kol jie ta nevykusi Symbiana i ka nors geresnio pakeis…

Moterims tas telefas kiek supratau tinka,nes jos su paveiksliukais nezaidzia

na jo…nepasiseke tau su ta 6600… Kietas

jo… nu jau tikrai tau su ja nepasiseke Liūdnas

idmomiai cia pasakei- noKIA susidejo su symbianMirkt nokia yra pagrindine symbian steigeja ir akcininke

hehe
taip jum ir reikiaLiežuvis
senai sakau kas nokios must die!! Liežuvis

windows mobile geriausiaŠypsena

Nu gal…Nekaltas Tiesa pasakius tai dar pablogina situacija-jei cia pacios Nokijos isradimas tai tuomet tuo labiau jos nereikia pirkt! Ne

mariau,kajp suprast windows mobile?? ka jau yra su windows’ais? jei yra taj koks mobas?

motorola mpx200 turi windowsus

kai kurie nauji telefai jau irgi turi win.newien motorolka

beje Motorola pasirase bendradarbiavimo sutarti su Microsoft, taigi mobu su windowsais tikrai bus ir daugiau…o Motorola ,po Nokia yra antra pagal momu pardavima pasaulyje,nors pas mus ir kaip keiksnojama…malonu girdet kai Nokia nuleidziama ant zemes…

nedarykit tragedijos is to Kietas

Beje, ROF, jei jau taip reikia tau tas nuotraukas ištrinti, atsisiųsk kokį nors file manager’į (tokią programėlę)

Ups, RAF, ne ROF. Neįsižeisk, kad sutrumpinau tavo nick’ą, ir dar su klaida Alus

geriau jau 6610 arba 6230 nokia

Ne,esme ne ta kad reikia nuotraukas trint,bet kad Gallery pradejo durnavuot ir Preview rezime rodyti visai kita nei istikruju pamatai kai atidarai ta faila…
A,tiek to,kaip nors istrauksiu iki kitu metu,o po to koki Ericssoniuka paimsiu…Gerai