VW passat VR6 + dujos

VW passat VR6 + dujos

Kas galit pakomentuot? Kiek turetu buti sunaudojama L 100 km? Gal kas zinot patikimu vietu kur(uz kokia kaina) gali butu susimontuoti tinkama duju iranga?.. Tinka vietos Vilniuje, Kaune ir Marijampoleje. P.S.: Turiu omenyje 94-96 metu modeli.

kam tau tada vr6?

A kodel ne? Is tikruju niekaip nesuvokiu kodel negalima bent i kiek galingesne masina detis duju. Vaziavimo kaina gaunasi ta pati, bet VR6 su dujom vaziuos ZYMIAI geriau negu bet kuris ne VR6 pasatas su benzinu. Mano poziuris toks: geriau galingas variklis ir dujos, negu koks nors 1.4 gaidys ir tipo krutas nes su benzinu. Beje, iranga detis reikes ipurskimine, brangiai kainuos ir ne bet kas sudes. Detis Kaune geriausiai propane drobes g.

6 kausai geriau nei 4. Gal ne?.. Tai negi imsi 2.0L ? Ir dar, kaina vr6 mazesne nei dvilitrio.

cia biski i sona nuo temos, gal kas zino, kaip sugyvena dujos su MB 230 Kompressor varikliu. Neramina tas kompresoriaus buvimas. O dujos domejausi su atskiru ipurskimu butu beveik uz 4000Lt.

o turbo diesel su dujom neina?

Na nieko cia blogo jei tau reikia galingo varuiklio ir nori pigiai vazuoti kas cia blogo tas dujos as nesuprantu… Kaip ir logika kitu zmoniu kai yra kablys ant sakykim merso keturakio tai neprestizas… Arba neduok dieve pamatysi kokia nauja masina su priekaba… tai pirstais isbadys. Jei reikia tai darai ko tau reikia o ne ka zmones pamanys…

kokiam cia kaime taip yra? pas mus kaime tai negirdejau tokiu dalyku,kad su kabliu ar su priekaba pamoina Nekaltas

Aisku nevisiems zmonems, bet teko isgirsti tokia nuomone is keliu zmoniu Šypsena Tas pats ir apie dujas, koks gali buti varimas jei perki sakykim su dideliu litrazu masina ir dediesi dujas, jei tu nori taupiai ir greitai vazuoti tai tavo reikalas. O jei tau negaila pinigu i bala ismesti vazinek su bendzinu…

as tai pinigus i bala metau Cha chaps. cia ir pacukiskas poziuris,tipo su bendzu i bala pinigai metomi Nekaltascia tavo galva ,o mano kita nuomone;nesu ant tiek turtingas,kad su dujom vaziuoti ir bagazines man gaila Cha cha

Na as turiu didelia bagazine esu islaikomas tevu ir universiteto stipendijos todel renkuosi dujas, o dujos man atsipirko po ~3menesiu, dabar dar per 3menesiu sutaupiau 1000lt Tai 1000lt per 3menesiu man yra daug.

madinga ziurau taip. deduosi ir as dujas.

tipo jau uzdirbai Cha chaman px kas ant ko vazinejasi,svarbu man gerai Cha cha

jei pats vazineji su dujom nereikia sakyt kad vazinet ant benzo yra pinigu ismetimas i bala vieniems neapsimoka det duju mazai benzo ryja kiti turi uz ka pilt… kiti neturi $$ ant duju irangos tai po biski pila benza Cha cha

Na ir yra esme ta: Kaip kam patinka tas taip vazineja.

As manau kad VR6 geriau,nei koks passatas su 1.8 varikliu.Dedi dujas ir smagei vaziuoji.Isidek yranga su purkstukais,ir vargo nebus.Malonu kai variklis sukasi,ir nebrangiai vaziuoti gali.

jo as ir tos pacios nuomones, tipo jau mano bmw e34 su dujom levakas?.. a man gerai ir traukia ir nesaudo kaip kitiems o ir pigiai

as pilu po pilna baka bendzo,nes po 3ltrus neskalsu Cha chavieniems ir sojos karbonadas skanu,o kiti negali tos sojos matyti. bet rezultatas tas pats,visi gyvi ir laimingi Cha cha

Nereikia net duju irangos su purkstukais, dedi paprasta ir vargo nematai.