vudziui

vudziui

Be be be p.s. Kaip ruda dryziu panaikint?

eik tu nx koks greitis Juokiasi Juokiasi

Mr, cia vidiniam kieme jis tiek pasieke Mirkt

atbuliniu cia. I aBsukas paziurek

jei dar ilgiau toki greiti palaikytu, tai suzinotu kiek remontas kainuoja motoro Juokiasi

man tai jau ziedinis raumuo spazmuotu nuo tokio greicio su tokia masina Cha cha

jum snoro www atidaro?

kyborge, gali geriau is 3 cilindru variklio?

trulikas px man kiek cilindru… as isvis tokios foto nedeciau… sedeciau pasislepes po lapais ir tyleciau Cha cha

O ko cia sleptis? kas negerai?

Juokiasiiki palangos arba nusizudyt velkantis arba nedavaziuot del motoro gedimo… Cha cha

Nekaltas nu bbz. nieko tame blogo nematau. miesto automobiliukas vistik. mieste su ml’u ji pavytum? kazi, kiek britva kokia apsuku turi prie tokio greicio?

su britva jau lygina šitą transportą Cha cha kas toliau? Cha cha Cha cha Cha cha o pas britvą irgi redline nuo 4500? Cha cha Cha cha Cha cha

Kosmoz gerai pasake Geraibritva vs babuin Žliumbia Juokiasi JuokiasiHelix > meiste su ML’u ne tik pavyciau, bet ir pervaziuociau dar Cha cha

issukis vudziui Juokiasi

Pas mane Toyotoj 160km/h ~3100rpm, Corsoj 3000rpm prie 128km/h ŠypsenaTai viskas cia gerai yra Cha cha

nu ir nieko tam motorui nenutiktu, jei viskas tvarkinga gali juo nors aplink zeme tokiom apsukom pavaziuot Liežuvis

tu tuom tikras… ? Cha cha

o kodel but netikram, manai vokieciai su sitais 3 cilindrais vazineja nedaugiau 120km/h? Cha cha Drozia pastoviai dar daugiau Mirkt