Vrot 2

Vrot 2

Vau!

siauliete edit. jei gerai pamenu, Deimante

nu audi yra audi, turi tą efektą Moteris Juokiasi

Qrmis, Grušaite

VIN, nezinau pavardes as jos, tai nepasakysiu…

Dabar jos FB puslaio lankomumas ženkliai padidės Juokiasi

fotošopas 2

pliat tokia ne tai kad kabinti…tokia prieitu paklausti kiek valandu…pinigine atiduociau ir eiciau kelniu purtytis…

kuo šita ubagė geresnė už mano silkę? kodėl prie mano silkės tokios nesifotografuoja… ? Nežinau

surask kokia dura makrofleksine,duok 30oiru ir fotkink ar tu manai,kad jos cia savo noru fotkinasi? Cha cha

Na nezinau, bet jei tokia sutiktu buti mano meiluze, paimciau as jai buta, duociau koki mustanga ir dar stipendija mokeciau Cha cha

tu jai parasyk, gal susigundys Juokiasi

vyriausias, tai kai Vilniuje gyvensi, aš tau galėsiu tokių studenčių parodyti, kurios ieško tai, ką tu siūlai Juokiasi Juokiasi Juokiasi

blia dosnumas Vau! Cha chavyr> tu geriau nemiegok,matai ko europa trokstakrepsinis.net/naujiena/d-sabonio-komandos-draugas-is-ispani jos-igyvendino-savo-troskima-isigijo-svajoniu-automobili/268323

tai cia ta, kur su mašinvagiu šeimą sukūrė Apkabinimas ŠirdisEdit - susimaišiau, ne ta

masinvagiu? cia kuriuo? Cha cha

15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/siauliu-po licija-skelbia-bulotiniu-gaujos-nariu-paieska-59-162239 Taip

naujoji bachuru karta uzaugo Apsvaigęs Cha cha Bulotiniai? treneris Bulotas? Cha cha

apie ta bulotiniu pavadinima tik dabar sužinojau, kai pagooglinau pagal pavarde Laimingas neisivaizduoju iš kur čia… sakai naujoji, aš galvojau čia senoji Cha cha 13 metų nebegyvenu Šl, pamečiau temą Cha cha