Voyage century online

Voyage century online

voyagecenturyonline.com/index.phpNeturejau labai daug laiko gilintis y sita zaidima, taciau jis paliko tikrai gera įspūdį. Labai daug laisves. Susikuri savo heroju, gauni laiva ir pirmyn Cha chaNuvyksti y pirma miesta ( zemelapis gan tikroviskas, tikri miestai ir t.t.), o ten jau prasideda gali daryt yvairiausius questus, gali eit grindint, zudyt yvairius gyvunus, rinkti pinigus, kilti pel lvl, pirkti ginklus sarvus ir t.t. Arba tiesiog lipti y laiva ir tyrinet vietoves, yvairiausias salas, ylankas ir t.t. Vengti piratu laivu, audru, pvp su ausktesnio lvl zaidejais MirktLabiausiai patiko kad gali islipt salose ir tyrineti jas su savo herojum, nauji mobai, galbut net lobiai MirktNuvyle tik yrankiu juosta ir kiek keistokas valdymas. Zaideju daug, yra du servai, giriasi kad kiekvienam po 1500 zaideju pastoviai losia, bet tikrai zmoniu daug nors ir beta versija kol kas. Zaidimas nemokamas, jei ka sudomins ymesiu dar miesto vaizdu, kazkas maciau jau ydejas buvo.

As kazkaip nesupratau. Pradejau tam pradiniam laive ir tik isedes i savo laiva buvau uzpultas, speju, kito zaidejo. Dar neissiaiskines kas kaip… Bet kazkaip pabegau Šypsena

O kaip i laiva isest. Aplamai kur ji rast. Lug ir turiu ji. Bet nzn kur Cha cha. Ciololo kuriame serve losi. As Colambus. Alexandria.

nu as pasirinkau tam kitam neprisimenu pavadinimo Cha cha nes sako lagu ten maziau Wiz buvai uzpultas piratu laivo, nesunkus eina nugalet. EgisXP y laiva eina ysest pas ten toky plika mieste, tipo kur doke stovi ant molo. Pas jy gali pirk ygula ir t.t. Pasirenki sail off ir tada varai arba y placiuosius vandenis arba salia miesto. Nedaug as losiau, bet kitais metais reiks rimciau prisest Šypsena

buvau atsisiuntes, truputi pazaidziau, nieko nesupratau kas kaip ten vyksta.kazkaip labai sudetingai pasirode.

Kitais metais. Tai cia ryt Cha cha

Aprasiai visai graziai Mirkt Gal ir reiks atsisiust.

Jee jau plaukiu su gelda link lietuvos Cha cha

o kasnors buvot daplauke iki Lietuvos?

As dar ne. Pakeliui uzpuole mane ir susparde mano gelda Cha cha