vokieciu siaubunas

vokieciu siaubunas

dizaino prasme… sunku bus vokietukam Šypsenatik apie varikli nera net ka kalbet, sh…autoweek.nl/auto/63715/hyundai-i40-17-crdi-blue-i-drive

lyg ir nieko,svarbu nebutu pazadukai,padare ale gera masina,o po penkeriu metu dramblio asarom verks savininkai,kad griuva viskas Nekaltas

koks dar siaubunas… dar ne vienas desimtmetis prais kol su opeliu vokisku gales pradet lygintis moralin prasme… Cha cha

grazus ir tt…o konkurentas kieno?..opelio…cia mano galva labiau baimintis pegotams reiketu

tai po 5metu kaip ir px gamintojui, garantini atitarnavo ir tegul griuna. vergsim mes, kai tokias masinas pirksim Cha cha

man tai tas gundajus baisus… edita, priem ko cia baime peugeotams?

Ateina vyrukas į darbą po vestuvinės nakties. Susimąstęs, sunerimęs… Bendradarbiai klausia: -Kas įvyko, pirma naktelė nekokia?.. -Naktis puiki, tik iš įpratimo 200 Lt ant kėdės palikau. Tik blogiausia, kad žmona grąžos 50 Lt davė. Cha cha

man jie labai grazus, bet speju gali but kaip su skodom, kur kol nauja tai labai grazi, bet kai praeina 5-6metai jau taip Blogai Gerai, isgaruoja tas dizainas Cha cha

Q>bandysiu pacituot tamsta… Cha cha

o siaip kas perka pasatus visokius,tai mano galva jie konservatyvus,o kas perka prancuzus,italus,tai tie pirkejai linke i nestandartinius dizainus…ar manai neatsikas gundajus psa rinkos dalies? ps.maciau diskutacija apie laidus ir muzika sukosi…nezinau kam ten tu lineiku tiek,bet visas lineikas be problemu galima sukt i kruva…nera ten tokio fonavimo nuo 4v Kietas

dr, reiktu bent minimaliai pavartyt koki ekonomikos vadoveli ir paskaityt pastraipas apie tiesioginius ir netiesioginius konkurentus Šypsena tada galima butu diskutOt apie konkurencinguma, vienos ar kitos markes…ar visu markiu kartu. tavo giliai akiai matant diskusijas apie laidus, reiketu kiek giliau pasigilint ir nesunkiai butum suprates, kad esme, ne ju sukimo i kruva (nors, kiek esu mates SQ stengiasi viska vest atskirai), o lineiku skaiciuje Mirktfsio…ainu kambarius siurbliOt, zmona liepe Cha cha

qrmis su doktoru bonke nepasidalino Cha charhc tau shkoda grazi Cha cha Šypsena

Q>na ir ka raso tie ekonomikos vadoveliai…man idomu isgirst savisvietai…siaip diskutacija apie tai,kad sitas zudys fokiecius…na nebent tik viena-opeli. kas liecia lineikas…hm…na daleiskim nesu egzzpertas,labai megejas sitam reikale…bet…du stipralai ane?..vienas stipralas 4kanalu eina i kolonkes priekis/galas=2poros lineiku…o kita lineika kokiam monoblokui…ar ne taip jungiami haiendai? Cha chaMr>mes viska pasidalinam Mirkt…tiesiog diskutacija…nedramatizuok cia…nes nera terpes tam Mirkt

naujos grazios Cha cha

cia grazu?upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/11/Skoda_Superb_II_1.8 _TSI_front.JPGvw jau specialiai jas dar negrazias, kad passatus pirktu… Juokiasi

Kad man pagal “grozi” tiek vw, tiek skoda vienodai. koncervatyvus, nuobodus, tvarkingas dizainas

Nežinau Cha cha

nesakau kad blogas, tiesiog su tokiu dazniausiai niekad neprasausi Cha cha

nemegau skodu,bet bli geras variantas jos Cha cha

hyundai kokybe dabartine stipriai lenkia visus vokiecius ir japonus