Vo taip va


Vo taip va

Buvau ir as pasismagint. Smagu, tik be roketu ar bent sipuotu padangu sunku imt pagreiti. P.s. 2 klausimai. Kur siulot pasikeist priekini stikla ? Norisi naujo. Kokios kategorijos reikia ir kokios kainos issilaikyt teise vairuoti dviaase priekaba auto veziojimui ?

is kokios auto cia fotkinta? Nekaltasvolvo?

Taip

per kiek 100 renka ant sios dangos? Šypsena

Vienaasei kategorijos nereikis

inproof nebrangiai ir gerai priesais legenda keicia, savo ceskei kazkada keiciau tai pigiausiai turbut kaune plius dar SF israse didesne suma Šypsena

Kategorijos nereikia, jei bendra mase, nevirsyja 3,5 tonos, o praktiskai visada virsys.

Mrc 100 ten kiek vietos buvo neikaip neikrapsciau Ne Bet uzteko ir 60-70 ir keliu vairo pasukimu, o tada karusele Cha cha Aisku buvo ir su roketais trasa matomai isvazineta, tai ten buvo biski galima daugiau pazaist praktikai. drylio ant map’so kokio gali papaisyt mazdaug? Nes technikine arteja reik susitvarkyt sita reikala. Vyriausias tai va tame ir esme, nebent jau labai maza masina. O kaip tie prikolai kur tik priekine asi uzsimeta ?

Ant kokios cia balos? Siaip dauguma pas bacile vaziuoja i kedainiu rajona

Ten irgi buvau, ten labiau Gerai Cia tai uz lapiu karjeras kokis tai. P.s. youtube.com/watch?v=KDPW_g2AhAU

kokia cia vienaase gali vezti masina? o siaip uztektu c1e. kainos arv.lt

fainas priekis Cha chaautogidas.lt/audi-a6-c5-universalas-1998-0125926802.html

šiaip BE, bet BE iki 3,5t

mano.automanas.lt/s/3243

suklydau cinkas Mirkt beja pats suklydai, nurodei kazkokiu kriaukliu psl Cha chawww.arv-auto.lt

inproof> maps.lt/map/?lang=lt#obj=497669;6088382;Pa%C5%BEym%C4% 97tas %20ta%C5%A1kas;&xy=497712,6088373&z=1000&lrs=vector,stops,zebra ,vector _2_5d

pas baciliuna idomiau, cia biski mazai vietos Geraio leda isdraske ne masinosyoutube.com/watch?v=L0rE99ZK-M4&feature=share

Inproof - reikia BE, kursu kaina kazkas ~1300lt cia vilniuje, nors klausimas uz ka ten moketi, kursus pabaigiau per savaite, po pirmo vaziavimo pasake, kad nieko nereikia mokintis, galiu eiti egzo laikyti. Bet siai dienai imciau geriau C, CE , mokintis sunkiau, bet uz tai automatiskai turi BE kategorija.