vitya aka 47 avtomat

vitya aka 47 avtomat

youtube.com/watch?v=PBkyQh8Hoxgyoutube.com/watch?v=BxrdBL7NA3Mper smarkiai pasukus į vakarus gali atsirasti iš rytų Laimingas

P…diec Nustebęs

xyunia kazkokia. Vo tikras bydlorepas: youtube.com/watch?v=evqxQXbpRw0&feature=related Girtasyoutube.com/watch?v=Ut14iD1OSZM&feature=related Gerai

Gerai gerai stumia sitas

Visada megstu pasileisti Krovostok kamsciuose na vsiu katushku. Juokiasi

pagal nuotaiką… juodžius hoode gerai gazdina ir tokia muzika: youtube.com/watch?v=GgKkHo3Nfc4 Laimingaso tokią tik intelektualams leidžiu: youtube.com/watch?v=_ENWiuPXoe8 anie pagal muziką linguoja keisk stilių, bliade: youtube.com/watch?v=GTOa4dTs2lY

Kad as jau ne jaunuolis su madinga greita ispederastinta japoniska masina, o senas bledstva su adidas treningais, auskarais ausyse ir senu kadilaku. Drovus Jaunimas pontavoja, o man mieliau rat style living. Kietas

vėliavą tau į ranką Gerai

Pazistu daxyuja mudaku, kurie turi diplomus, ir atvirksciai. Tu tik pagal sita kriteriju skirstai zmones? Su tokiom zajevkem pats i mudakus nesi.

Chiseled, niekas tau nesiūlo melstis ir klausyti eksliuzyviai… o su rajonais tai siauras mąstymas Cha cha

jis minėjo kad rajonų ŠIUKŠLĖS, o su jais tikrai labai retai būna kitaip ;D

Tada as irgi rajonu siuksle. Girtas Nepaisant turimo diplomo, man patinka bendraut su recidyvistais, rastamanais, indenais, krishnom, narkotom, muzikantais. Su kostiumuotais teletabiais, kuriems aktualu darbas/namai/boba/biologines mases prieauglius, neturiu apie ka net sneket.

čia lygiai kaip man jaustis arbatėlę geriančiam glamuro sambury… ne px kas kaip apsirengė ar ką pasakė? jautrumas - grakštu… bet banalu ilgainiui Taip

nuosirdumas, paprastumas, empatija, tai yra vertybes, o ne kazkoks popierius. Juokiasi

apie kiekvieną žmogų garsiausiai kalba jo paties poelgiai su prioritetais

Stalaktitai, youtube.com/watch?v=GTOa4dTs2lY, šič man patiko Cha cha.

youtube.com/watch?v=fQ5vhNmXIqE&feature=related Klasta

Pavargęs.

va kur portugalų darbas:youtube.com/watch?v=QiT5qNi4Ia8