Visos Muzikos Žvaigždės Lietuvai

Visos Muzikos Žvaigždės Lietuvai

Koncas, šį Ketvirtadieni - 05. 08. / 20.00 val., Vilniaus Katedros aikštėje
Renginį transliuos net 3 Lietuvos televizijos, bet žinoma geriau viska pamatyti gyvai TaipŠypsena

ŽvaigždėKietas

gaila, kad Wilniuj Liūdnas

kadangi esu PRIES ES, tai tikrai neisiu.

na nebent dalins Euro alaus uz dyka.

Tokios ten ir zhvaigzhdes… Nekaltas Kaip suprantu svechiu ish uzh tevynes ribu nebus… Tiepatys pikaso, bavarai ir pan…Baisu

[LP]

Nežinau

uzhtad chaliawas koncertas…ko ir noret…

na as ir uz nemokamus renginius pagyvina musu sostine tokie dalykaiŠypsena daug zmoniu su sypsenom veide gali pamatytŠypsena bet pati tai kojos ten nekelsiuŠypsena

Jei buciau Vilniuj, eiciauTaip

Bet galiu pastebt, kad ten kaskart renkasi vis jaunesne ir jaunesne publikaTaip Jauciuosi sena…Blogai

oba Apakęs ir vel nemokamas koncertas Apakęs reiks nuvaryt Taip Taip Taip
o juk kai eini su draugais, tai nera didelio skirtumo kokia publika ten renkasi Nekaltas Nekaltas Nekaltas

Žinoma jei esi Vilnietis… O va jei kur kitur lieka telikas… Bet su gyvai nepalyginsi Ne

Eisiu butinai eisiu … Liežuvis

Aš neisiu, nes tai bus didelis ir nemokamas koncertas - vadinasi chebros bus… ohohoTūsas Bet čiuju policajų bus daugiau nei žiūrovųCha cha

Nueisiu…iki saliono ir TV isijunges paziuresiu… M. Mikutavicius idomu straipsneli L.Ryte parase. Ziuresiu kas ten gero bus…

per ta suknista konca nerodys ‘pagauk kampa’ Piktas

hmmm…tiksliai Pavargęs
prie kompo ilgiau pasedesiu…

o as jau begu Liežuvis Liežuvis Liežuvis Liežuvis Liežuvis

Kol as nubegciau 6542 pompos sutrauktu ir kojose pusles isaugtu Cha chaLaimingas labai jau man toli

tai neisi sakaiJuokiasiJuokiasi