Visos moterys B****??? vyrishka politika..

Visos moterys B****??? vyrishka politika…

Ishgirdau tokia mano Vyrai nuomone- visos moterys Prost** ir jom tik vieno sekso tereikia, visos ir priekiu silpnos, o vyrams nusispjaut…

Baisu… baisi nuomone… psijutau pazeminta ir… na tiesiog nesugebu ishreiksht…

na kad daug tokiu tai sutinku bet kad visos tai neaNe

tu cia ramiai…
as is tu paciu Vyrai girdejau, kad jiems ne Širdis, o tik sex is Moterys reikia Cha cha
baik tu cia jaustis pazeminta… visiems to sexo reikia, bet daugeliui reikia ne vien tik to… pvz pavalgyt skaniai, pamiegot Cha cha

Lažinuosi, kad dar buvo pasakyta:
gyvenimas - š,
saulė - suknistas žibintas,
visos šalies elektrifikacija - tai komunizmas be tarybų valdžios.

Manyk, kad visos, isskyrus TaveŠypsena

Visas pasaulis dulkinasi. Nieko nepadarysi…

ot tai jau cia labai raikia imti i plaucius. as va andai visa vakara girdejau - visi vyrai kiaules, visi vyrai kiaules, visi… ir t.t. ir t.t.
ir ka? - ir nieko, isgyvenom. ir dar pora vyru prie stalo sedejo, ir tie verkti nepradejo… net rookis nepradejo Mirkt - isivaizduoji Apakęs Cha cha

Na man jo, tiesa pasakius, tiesiog gaila. Kokiu reikia buti nelaimingu su tokia mastysena.

Na nezinau, bet jeigu man taip pasakytu - as saves neisimciau is moteru burio. Taip sakydamas - jis baisiai izeistu ir mane

chm, prostitutes, tai mano galva moterys, kurios atsiduoda uz pinigus arba kita materialine "pagalba". as tai darau nemokamai - reiskia - neesu prostitute. taigi, brangioji temos autore, nusiramink, ne visos moterys prostitutes Cha cha
o kad visi vyrai kiaules tai faktas, aksioma taip sknt.

Tikrai?Apakęs…Niu,negali būt Aš nekaltas - netikiu…Cha chaCha cha

Vyrai kiaulem but negali ibo kiaule yra sutverimas motriskos gimines. Vyrai gali buti parsais, tikrais parsais… Ale kas gi tada yra parsu zmonos? Šypsena

tiesiog zmonos… varkses zmonos Cha cha

[quote]
ŠaltaSaulė rašė:
chm, prostitutes, tai mano galva moterys, kurios atsiduoda uz pinigus arba kita materialine "pagalba". as tai darau nemokamai - reiskia - neesu prostitute. taigi, brangioji temos autore, nusiramink, ne visos moterys prostitutes Cha cha

Atlygis uz dulkinimasi gali buti ne vien pinigai.

Ne parsais, o kuiliais Mirkt
Parseliai - tai nezenoti.

Zmogus isizeidzia tik tuomet, kai savimone sutampa su isgirsta nuomone. Kitais atvejais tai tik tusti zodziai, i kuriuos paprastai atsakau ‘tau geriau zinot’ arba ‘neneigsiu’Cha cha

O man ne - man svarbu, ka masto ir kalba mano Vyras. Ir jeigu jis man pasakytuta pati, ka pasakei autorei - man isties butu geda uz ji.

Svarbu zinoma, kada ir kaip pasakyta.

ai, baikit su tais isizeidinejimais. paprastai reaguojant nu durnas tas Vyras. sudetingiau - o kas ten jam nutiko, kad uzkepe tokia fraze pasakyti? gal jo virsininke prie jo sexualiai priekabiauja ar dar kas nors… gal istoriju kokiu prisklause, kaip jo idealizuota pirmoje klaseje klases pirmune siandien keicia vyrus kaip… nu nezinau, gi yra kokia nors priezastis jam taip pasakyti - kai ciuvas ima metytis tokiais galingais pareiskimais, kazkas ji priveike. bet juk visiems aisku, kad tokie galingi pareiskimai yra nonsensas - tiesos juose yra tiek, siuo metu Lietuvos soduose zydi vysniu…
galima reaguoti pavirsutiniskai ir baisiai skaudintis. galima. ypac galima - jeigu to zmogaus visai nepazisti, arba jis istisai tokias baikas krecia… ojeigu jis kiek svarbesnis… Aš nekaltas

Miela maraki…tiesiog tavo Vyras savo lytini nepajeguma bando pateisinti/slepia kaltindamas tave, o kartu ir visa moterishka gimine paleistuvishkumu (manau, kad jis tai ir turejo omenyje, sakydamas “prostitutes”) Taip, kad mazhiau kreipk demesi i jo zhodzhius - atsiras zhmogus, sugebantis vertinti tai, ka tu gali jam duoti, nezheminantis taves, o besidzhiaugiantis tuo, kad turi aistringa, meilia drauge/zhmona. Gėlės