visos mergos tokios pacios

visos mergos tokios pacios

Visoms mergoms tiktai rupi, kad bernas nusivestu i koki kina ar kavine ir paklotu uz savo slamancius. Visos tokios Piktas Ignoruoju

Koks tikras… tikrai tuo abejoju!!!

pagal viena Moterisapie visas nespresk taip ,tikrai labai klysti Kietas

TaipLaimingas

Tai kad ne kamu ta, o tau chu.jovata Juokiasi
Dar pamirsai paminet, kad mums dar reikalingas jo turtas kelnese…
P.S. dlia asoba tupych- ne kisenese Mirkt

nu nezinau nezinau, kas cia jums moteriskes reikalingiauNustebęs

Ir is kur tokiu tupu- tai viena verkia, kad j aizeide, tai kitas - ji kinuli Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Man asmeniskai tai plauku kiekis ant nugaros Mirkt Juokiasi

tai velnias niekam neitinkuŽliumbia, is kur gauti plaukeli ir dar ant nugaros?!Žliumbia

Vazhiuok i Gruzija stalnoi grad Tbilis ir Shota Rustaveli prospekte chiupk pirma pasitaikiusi Vyras Mirkt Cha chaCha chaCha cha
Labas

Kreipkis i medikus- piaugins Mirkt Juokiasi

Gruziniska mesa man nepatinka Mirkt Cha cha

…kaip nori taip galvok… taciau taip nera…

hi,cia is serijos-"visi vaikinai vienodi"taip pat ir panosJuokiasi
idomu,bet neoriginaluJuokiasi

Tai nevartok zhalios … mesos Mirkt Priesh tai termishkai apdorok, nepagailek prieskoniu , o tada ir vuala!
Cha cha

Jei sakau, kad nevalgau tokios mesos- vadinasi nevalgau Mirkt Man ir lietuviskos uztenka Mirkt

Labai klystiPiktas ne visos merginos vienodos!!
pvz as niekada neleidziu kad uz mane kas nors moketu. Visalaik pati uz save susimoku.
Problema buna gal but su tomis merginomis,kurios nera turtingos,ir vienintelis sansas joms pasilinksminti uz kitu pinigus. …

Taigis, kaip sakoma: Jei suradote savo svajonių moterį, su likusiomis svajonėmis galite atsisveikinti Juokiasi Juokiasi Juokiasi

blemba kaip nemegstu, kai pana prasosi, kad ji pati uz save susimoketuNeNeNe nu pakest negaliuNe aisku jeigu tai ne mano puske, broliene, mama ar mociute JuokiasiJuokiasiJuokiasi