Visos Merginos bailes!?-Nesamone...

Visos Merginos bailesKandaPiktas!?-Nesamone…

Kodel dauguma(na nesakau kad visiLaimingas) mano kad wa butent mergina visko bijo…?(pradedant tamsa baigiant ziurkemis…)

Juk vaikinai irgi bijo…Liežuvis na gal tik to neparodo…

Tai wa kokia jusu nuomone?

[quote]visi mes tokie Liežuvis mano nuomone yra tik dvi grupes zmoniu:

  • bailiai
  • poxuistai
    JuokiasiJuokiasi

gal vaikinai ir bijo tamsos, žiurkių ar pan., bet bent jau nepradeda spiegt.ne taip kaip kai kurios penelės. Man atrodo šiek tiek kvaila pamačius mažą voriuką ant grindų pradėt vaikščiot tik lovomis ir nesiliesti prie žemės.

kiekvienas žmogus turi savo baimių… ir tai nepriklauso nuo lyties Mirkt

as tai tikrai taip nemanau Cha cha

Taip va chia tai pritariu Gerai Super Laimingas

Hmm…sakot nepriklauso nuo lyties…?
Tai wa…visur tik waikinai…drasus…ryztingi…o merginas nuwertina wisaij…(na nekalbu apie "tikrasias blondines"kuriu protelis nedanesa…

p.s cia ne apie visas blondinesLaimingasFlirtas

taip kalba… Taip bet nevisada taip ir yra Mirkt

todel kad dazniausia merginos noredamos atkreipti y save demesi pradeda zviegti pamaciusios maziausia voriuka Cha cha

o taaaaip… kas cai tokai nesmaone suskele…
jei as bijocaiu tamsos ir peliu tej toli grazuCha chaTūsas

na bet nesakw kad vsios Moteris yra tokiso kaip as ir nebijo siu dlayku…yra bet tikray ne vsios…o su vaikinais etj is vsi tyliu…

NekaltasNekaltas kaip eels po sluotom prie Moteris jauciasi…Cha cha

[quote] norz paty neezu is drasezniuDrovus, bet pazistu dawq merqinu, kurioz tikraj yra drasiozTaip [/quote]

[/quote]

niu o tej ko bijaiDrovusNekaltasNekaltas

nesamone! gal kas turit broli, vaikina ar panashiai ir praleidus pora dienu su jais pamatysit,kad jie jau tikrai nera tokie drasuoliai, kartais jie bijo tokiu dalyku,kuriu sako bijo tik merginos… pvz voru, tarakonu
Juokiasi

Nesamone!Tikrai vaikinai dar didesni bailiai uz mus!Taip

as bijau zmoniu… Nekaltas

Manau cia vaikinai yra didziausi bailiai Cha cha Tam tikrose situacijose bent jau Taip Liežuvis Kartais jie nesugeba pasakyt vieno ar kito dalyko… Tai jau tiesa Cha cha

as bijau zmoniu … va… Nekaltas

Hmm…aga vaikinai daug ko bijo…Liežuvis
Pvz mano klasiokai bijo driezu…(nors man jie labai mieli)Laimingas
O zinot kur skaiciau kad merginos bailes?
KnygojeLiežuvisLaimingas Bet tai tikra nesamone!!!

aha visos jus bailes Cha chaCha cha