Visos jos nusibosta :D

Visos jos nusibosta :smiley:

Toks pat Cha cha ubags sakė, kad tiesos yra kažkiek tame video Cha cha

Geri geri tie video, kazkas is bangos uzrode, is karto subskraibinau Cha cha

Taip Liūdnas Užsispyręs nežėjęs linko supratau apie ką Cha cha Nieką nepadarysi, kai žmogus kaip gėna nusistatęs prieš markę Cha cha bet jei žėt visus kitus ano mūvikus, ty tą patį sako daug kame ir kitais žodžiais, tada gaunas ne stūmimas, o normalu Cha cha

Mindosas tai kardano zvake garantuotai yra keites Cha cha

ubagss bando uzstot dar Juokiasi

Aš viską daręs iš esmės Taip ir mano byškių jau perdarytas exsavininko, tai, kaip ans stumia ten apie bako nuėmimą, pas man jau perdaryta po akumų vqržtai… galėčiau atvartyt kiekvieną jo skambią frazę, lyginant su kitais tokio tipo, bet o kam? Vien jau, kiek yr galingų litrinių baikų kur žvakės keičias nenuėmus bako? Turi žmogus savo nuomonę ir Gerai tiesos yr ten apie aplink matarą vamzdukai, oro filtro vidurinis cilindras, nekrovimas, iš dalies priek šakių smigimas- pas mane visi šiti bajeriai perdaryti. Jau rašiau, kad kažkoks labai liūliuojantis jo mūvike triumpas. Kas dėl svorio centro sutinku, bet vėlgi kurie senesni arkliai tokio tipo kaip britvos? Kol nepabandžiau kokio gs ar ktm, man pačiam įdomu kaip vairuotus ir kaip važiuočiau, jei su šitu minu kloniais ir beveik be dribakų Cha cha ai, nu dą dėl taisymo. Jei taip būtų, nieks jų nepirktų ir nevarinėtų visam pasauly su 100k virš ridom. Mano db su 54k.mls rida… Aš per 5m nė karto nebuvau jokiam servise, pramyniau gal apie 20k.km Man ano geriausias mūvikas šitas youtu.be/H0B798b30Z4 toks su dūšia Apkabinimas galėjo ir toliau kostiumuotas dūmuose lipdyt mūvikus Cha cha

Ubags bet bicas zino ka sako…perziurejau jo filmukus apie tuos motus kur pazystu, skelia viska 1:1 Tik kad jis visus supezdavoja…tik vienus labiau kitus kukliau Cha cha

Nėra jokios technikos jokio modelio, apie kurio trūkumus, konstrukcinius sprendimus ar eksploatacijos ypatumus nebūtų įmanoma susukti tokio filmuko. P.S. Išskyrus, aišku, Slyvą.

Pamirsau kaip jis plastmasines savarzas vadina…****os ar kaip ten Juokiasi

Aš ir sakau, kad turi savo nuomonę ir tiek, nes jei visus mūvius žėt, tas stūmimas toks pats detalizuojant, tik kitokiais žodžiais Cha cha konkrečiai ans tiger nelabai pažįsta, nes pasiėmęs pask laidos 05, kur jau tigeris panasonikėjo :R t.y lieti ratai, stabdžiai kiti, gal. šakė visai kita ir pan. Sekantis tigeris 1050, kau visų triumpfistų nurašytad kaip bedvasis panasonikas, paskutiniai dabartiniai tigeriai jau vėl į gerą pusę… Ten dar kas užstrigo- benzo sąn. Bbž ką jis turi galvoj, kad ans ryja, kai jo charakt. išvis iš geriausių tam laikmetį, t.y vid.sąn 5.5ltr šimtui visada su litriniu, 100+arklių mataru… Ką žinau, aš neteisinu savo žaislo Ne aš į jį ir žiūriu kaip žaislą Cha cha bet aš linkęs pritart, kad aš gal prijaučiu tai markei angielskai turbūt, kažkada ant irl prasiploviau smegeną su senuoju tigeriu- vi tas ty tikrai angliška čiuda, bet ir tai Gerai Girtas Ai, nu dar apie kainą… kodėl qns sako, kad jis pigus bbž, bet patys paveizėkit, kad analogiškai kainuoja visų veik markių tokie begemotai…

lyg ans sake, kad pigus jie, todel ir zjbs. O ir kad ju daug visut del pigumo ir paprastumo.

Aš jau seniai jį subskraibinęs. Linksmi tie jo video Cha cha beje, vargau su savo moco karbais beveik tris sezonus, niekaip pilnai, kaip priklauso nesutvarkydavau jų. Forumų dakuje priskaitęs, video prižiūrėjęs su tokiom pat bėdom, bet taip sprendimo ir neradau. Parašiau šitam, aprašiau visas bėdas, davė patarimų ką tikrint, ką padaryt. Padariau ką sakė ir dabar jau viskas kaip ir priklauso veikia Gerai

Dr, nei pigus, nei dar labiau anų daug, bo per sezoną užmatau nu max kokius penkis :ad

Kai pas patį kampe dukakis uždengtas stovi, kelionėm bmw kažkoks lyg ir neprastas, tai tas triumphas gal pigus jam pasirodė Cha cha

Vo, dukas, priminei Cha cha ten matos kaip šališkumai valdo, bo ans diukininkas, kiek supratau Cha cha pasakoja daug daugiau bėdų, bet jau kitaip ir gaunas Apkabinimas Cha cha

Bentlinio motoro garsas Apkabinimas

Shropna> Gerai