viskas normaliai

viskas normaliai

dar viskas normaliai. neskubėk ir nuvažiuosi.

taip ir buvo, bet ant ledo lengvai pasnigo pats tas vaziavimas

Pas mane saulė šviečia. Gerai

Taigi fotke ne sios dienos Taip

nesvarbu koks oras

cia sestadienis

tai, kad čia ne foto o aliejumi ant drobės nutapyta. Repino - “TomTomas žiema” Gerai

Sestadieny oriukas Gerai y meet’a lekiau autostrada link kauno matomumas koki 10 metru Cha cha

Manja kur parkavaisi sestadieni vln? Cha cha

bet tai ironija sud’by - kuo masineles ir padangos naujesnes, saugesnes, keliai geresni - tuo daugiau zmogu juose uzsimusa. Pries simta metu su vezimaiciais ir rogem vazinejo sau, jokiu airbegu, jokiu “stiklu per leda” - viskas ore buvo. Ir gert buvo leidziama Mirkt

tais laikais greiciai mazesni buvo ir arkliai vienas i kita nesitrenks gi

Tips, ten paystirzai kai uzsuki nuo gatves dar pries ta skydine ar kas ten per pastatas po kaire judant link univero Taip

Aa aisku, as atvairavau pries 11, jau galvojau bus issivazineje, bet kur tau Blogai Nusileidau i pati aiksteles gala, o ten po sniegu grynas ledas… tai pakol sniego neprasikasa dar juda, gerai kad ne 1 vaziavau, Moteris teko stumt, po to dar dvi atejo, jauciu geras vaizdas Cha cha

tai smagu ir dar ne viena Moteris stumei

Tai kad mane stumde Moteris Moteris Moteris Cha cha

Tips tai vadinasi pravazevai mano garlaivy Taip Cha cha

Toje pagrindinej galvojau uzmatysiu, o pasirodo tu ir vel ten vieta radai Apakęs

Jop ryte kazkokia Moteris su randandonu aftomobiliuku issuko ir isjudejo pries pat nosy, matyt po pamoku buvo likus Cha cha

Blogoj vietoj ten parkuoji, net uzstatyt tycia nepavyktu, kaip kad planavau Blogai