Visiems kuriems si diena liko "NEVALENTININE"

Visiems kuriems si diena liko “NEVALENTININE” Liūdnas

Tiesiog atejo mintis kad gal yra ir daugiau zmogeliuku kurie siuo metu vieni ir visai nesidziaugia atejusia sia diena.Tiesiog gal ka norite pasakyti o jeigu bijote ar tai per daug privatu sios temos pritarimo veidelis butu Liūdnas Nežinau

ka cia spangsti? Apakęs Juokiasi Tūsas

Wadafak? Pavargęs

burtazodis?

nu as ne kiek neergyvenu kad sia diena be antrosios puses esu… matyty toks mano likimas Cha cha

mm… Nekaltas nepergyvenu, tiesiog eiline diena ir tiek, galbut dziaugiuosi uz tas kitas mylincias sirdutes.

wtf

As irgi neturiu antros puseles , taciau vis tiek si dienele atnese daug linksmu akimirku Šypsena Taip Apkabinimas

Man eilinė diena, nesuprantu nei čia reikia džiaugtis, nei liūdėt. Aš pati susigalvoju savo šventes, nešvenčiu tokių tradicinių kaip kalėdos, joninės, valentinkė ir tt.

Nesiginčyk: wadafak !!!

Slaptažodis Drovus

Jauciu kad jau pribrendo metas tam dalykui(antrai pusei) bet kad ta svente primena kad as tos antros puses neutriu Nekaltas. Tai vat del to ir nesmagu…

Nu yra ir kitu dienu pripazinti esas isimylejes Nekaltas man ta Valentino diena tai eiline diena Nekaltas

klausyj vyresnio dedziu Liežuvistikiuosi as vyresnis Drovus

Jo ne tu viena … as irgi vienisas … paliko ant pacios valentino dienos … Nekaltas

Viltis durnių motina Kietas

kaip ne keista as sakaiu ne viltis o tikiuosiKietas

o mano meile toli… Nekaltas Liūdnasvat… Nekaltasbet ne taip jau viskas ir blogai! Drovus

zinoma kai meiluzis yra viskas tada gerai Mirkt