Visai nenoriu izeisti

Visai nenoriu izeisti Ne

Kodel panos, ypac iolikmetes, savo nikus raso mazybiniai vardais, pvz: tigr i u k e, liut u k e, iue iuke??? Man kazkaip … kaip is multiku sesemeciams Pavargęs

o jei sitaip prades vadintis (30,40,50)-tmetes, tada geriau…? Nekaltas

Na tai tikriausiai truksta meiles ir silumos…

Tuomet manyciau tai jau liga Taip

kox skirtumas …man nei silta nei salta Pavargęs

nei as iolikmete nei as pana. bet mane taip pavadino cia ne as pac sugalvojau…

…ir, sakyciau, nepagydoma… Nekaltas

o gi todel, kad jos yra niolikines, tokiam amzhiuje viskas “rozinem spalvom…”, o ka geriau, kad pasivadins kokiom nors ten :zhertva, sterva, sene, boba, ir pan Cha cha

Stai kaip tik ir norejau paklausti vienos is ju. TaipAr tikrai taip yra, kap tu rasai ir kiek tau metu? Gali i paskutini klausima ir neatsakineti, o pasakyti kelintu gimimo? Juokiasi

Na jei jau nirs 30 tai tikrai nepagydoma Taip Juokiasi

Tiesa pasakius,kai sugalvojau si nika,tai taip ir buvo,taciau dabar man to netruksta bet niko nutariau nekeist

mano irgi taip pat parasytas Nekaltastik kad vardo sutrumpinimas Liežuvis~ Cha cha

O del savo amziaus… tarkim esu pilnamete…

aS manau, jog taip yra todel, kad jos (ir ne tik iolikines) nori atrodyti mielesnes… Šypsena Na, tai yra tam tikras vaikiskumo bruozas. Šypsena taip pat su vaikais… Šypsena Visus mazus vadina pvz.: Sauliuku, Dariuku, Giedriuku, Rasyte ir t.t. Psichologija: jei taip vadina, reiskia myli ir t.t. Na, cia jau taip nesamoningai gaunasi, zmogus apie tai net nesusimasto… Jos (iolikines ir ne tik Šypsena ) sitaip pasivadina, tuomet kiti vadina ir jos jauciasi mylimos… Labai paprasta… Šypsenaisvada: kurios/kurie pasivadina mazybiniais zodeliais nori daugiau demesio ir meiles… Demesio trukumas!! Arba DSS (demesio stokos sindromas) Šypsena

Hmmz Nežinau na nzn, siaip nebutinai tik pas -iolikines tokie nick’ai buna Ne

`va va as irgi Nekaltasmano nick isvis nieko nereiskia terodo kad as Moteris…o siaip kas sove galvon ta irashiau…

…^+*peezdookia*+^… Cha cha

Na man tai istikro yra skirtumas, kaip sakei rasyte ir sakykim rasiuke, kazkaip kvailai skamba rasiuke Veee

`va va as irgi Nekaltasmano nick isvis nieko nereiskia terodo kad as Moteris…o siaip kas sove galvon ta irashiau… Na tavo nikas normalus, va jei butum paniuke Pavargęs