visada kartu...

visada kartu…

As tai norecfiau koki ant sienos pas save usikabint,vitoi paveikslo.

zjb bet cia kazkokia autofilija ?

ji butu po stiklu ir uzrasyti “esant rekalui isdauzti” Šypsena

tureciau moca, tai jis pas mane irgi salia lovos gyventu(kaip koks suniukas).

Geriausia vieta laikyti motociklą, na, gal ne prie savo lovo, tačiau chatoje tai jo.Vistik guma ir bendzinas skleidzia savo kvapą kuris patinka, bet nėra sveika Laimingas

o ka daryti jei garazo neturi gerai palupi deguonies bada kambari padarai kaimynus garsais pagazdini Šypsena

Ka jus cia sapaliojat? Moto reik laikyt garaze o ne prie lovos. Gal dar ir miegoti su juo dauguma eitu?

jeegeeeleee Cha cha

zjb gera mini dawe Šypsena reiks ir man garazan lowa temt (nors ntr. nepanasu, kad garazas butu)

plazm, sita foto jau kazkada buvo… Liežuvis Cha cha

plazm kodel gi ne? Cha cha Cha cha

Gerai būtų kad garažas būtų už tų žaliuzių ir visa stiklinė siena … atidengi ir džiaugiesi ir kvapo nėra , nusibosta uždengi o tada tai liuks…

nu pas mane kamabary dabar kazkas panasaus Nekaltas, tik kad isrinktas visas vdrebezgi ŠypsenaBeje kvapo nerasta, nors variklis padetas per metra nuo lovos Cha cha Svarbu pries sunesant viska namo, kruopsciai isplaut su saliarka

ir nejausti saliarkos kvapo… Cha cha Cha cha

Kiek matau tai cia yra veiksmas usa ir butas usa stiliuje, ash ir taip laikysiu jei nusipirksu mota anksciaunei nama, nes visikai nenoriu kad susikti mekstai ji netyciom nugriautu subraizytu ar dar ka nors, jau gana masina apibraizyta, bet jos negaila man… Manau buten del situ priezasciu, ar labai panasiu stovi cia ir sitas motas Mirkt

Nu cia aisku zjb,bet jei kas butu mates, kaip as savo pirdala savo kambary buvau visa isardes, ir tepalo pripyliau Šypsenavat jega buvo Cha cha

Kitais metais the same ir pas mane bus! Vietos tikrai pakankamai. Hebra manau surinksiu kad uznest iki 4auksto Šypsena

dnepras kam kabint jei gali vaziuot?

che ne autofilija, chia motofilija Taip Cha cha Juokiasi