vis tas kompas

vis tas kompas

Nebezinau ka daryti,ilga laiko daly praliaidziu pirie kompo
jau tapo kaip ir liga, o vaistu neberandu,
priimu yvairiausius pasiulymus,ir patarimus,tik kad butu veksmingiLaiškas

parduok kompaKietas

LAbiau tiktu i diaryNekaltas neesme.Pas mane panasi problema Juokiasi paprasheek tevu,kad atjungtu intika.Be intiko nebus ka labai jau veiktiNekaltasGėlė

man ta spac…bet jaij noris y lauka…teij wisada warau y y lauka…ir kompa ishkeijchiu y dwiratoooka sawa mielaa…Juokiasinet nzn ka tau patart…Nekaltas

ismesk pro langaKietas

Atjunk neta. Arba susirask kokia tikrai idomia veikla, kuri tave priverstinai atitrauktu nuo kompo. Arba dek daug valios pastangu ir mazink prie PC praleistas valandas

ne tau vienai tokios bedos;]
gyvenk toliau.

Susitik su draugais Taip Jei ne mano draugė turbūt ir priaugčiau prie kompo Cha cha Ji visuomet mane į lauką išsitempia, nesvarbu, ar lyja, ar sniga, ar saulė šviečia Laimingas

Chm… Na, kartais as irgi gan daug laiko praleidziu prie kompo, bet t.y. tik tada, kai nera ka daugiau veikti. O siaip tai laukas, draugai, dviratis, ledo arena, miestas ir t.t.

Jei tau taip pat, tai ner ko jaudintis, bet jeigu tau kompiuteris geriau uz visus siuos mano isvardintus dalykus, tai tada… ligonis esi Taip

Ac visiems uz isreikstas savo mintisGerai
manu kad bus iš ko rinktisŠypsena
Ir dar tai, kad si tema ne apie mane buvo,
o apie mano tevaFlirtasTaip kad niekas neysizeiskit
kad neatskliaidziau visu kortu is kartoDrovus

nioooz pasiryzhk…Taip

kai atsibos, taip nebesedesi Taip
P.S. man per penkis metus neatsibodo Cha cha

AMM…net nzn ka ir sakyti… manau esi del to pati kalta ir susitvarkyti su situo dalyku gali tik tu pati… imkis kokiu nors priemoniu… ammm… pvz paskajciuok kiek lajko gali isbuti neprisedus prie kompo, o tada vis didink ir didink rekorda ;D Šypsena ;D butu linxma Šypsena

Kompas blogai.
Gadina akis.
tampi nuo jo priklausomas.
bet negali be jo gyventApkabinimas
teks susitaikytLaimingas

toks gyvenimas;]]

Ac visiems uz isreikstas savo mintis
manu kad bus iš ko rinktis
Ir dar tai, kad si tema ne apie mane buvo,
o apie mano tevaTaip kad niekas neysizeiskit
kad neatskliaidziau visu kortu is karto

tai cia ne “vis tas kompas”, o vis tas tavo nepasiryzimas…Nekaltas ieskokis idomesniu uzsiemimu…

nedakepele…NekaltasCha cha
parduok kompa Mirkt

niu eijk su drauwgem kur i miesta…Drovus arba susirask berna…tada turesy visa sawo demesy skirti jam Taip

Apakęs