Vis dėlto Spilbergas - genijus

Gerai pavaro, turi galva ant filmu kurimo.
Ypac man patiko Minority Report - cool filmiukas!

debilas tas spilbergas o ne genijus…kuria filmus amerikieciams, prikimsusiems skrandzius makdake…tuose filmuose net uzsleptos minties nera.o dirbtinis intelektas yra sh.

Pasirodžius naujam, atrodo neprastam, STEVEN SPIELBERG filmui Pagauk jei gali įspūdį padarė apžvalgininko MARIJAUS GRADAUSKO tezė:

140 minučių filmą padaryti nenuobodų reikia išmanyti amatą

Taigi, visiems, kas abejojote, ar nežinojote, kad toks S.SPIELBERG "išmano amatą" - Jums svarus argumentas.

Džiugu, kad savo žinion galime priskirti dar vieną kino kūrėją, kuris "išmano amatą" Gerai

Spilbergo visi filmai labai kokybishkai padaryti. Mano manymu geriausi vis del to jo filmai yra Shindler’s List, Saving Private Ryan ir Amistad. Aishku geri yra jo ir fantastiniai filmai. Bet paskutiniu metu jam kazhko tai su jais nesiseka. AI filmas buvo neblogas, bet vis del to, tai turejo buti Kubricko darbas (shis rezhiserius buvo tikras genijus ir del to nieks nesiginchija Šypsena) O Spilbergas paeme shi proekta po Kubricko mirties, idejo jam budingu elementu ir padare savo stiliaus filma. Paskutinis Spilbergo fantastinis filmas Minority Report - yra tikras provalas, gal but jeigu ji nufilmuotu kox nors kitas rezhiserius tokiu pretenziju ir nebutu, bet kaip Spilbergui filmas labai silpnas. Jie mate ateiti tik tada kai turi ivykti nusikaltimas, kuri policininkai pagal ju parodymus turejo ishtaisyti priesh nusikaltimo padaryma, o jeigu policija ishtaisidavo ta ateiti, tai jie jos ishvis niekada nematytu, ir tada policininkai nieko negaletu ishgelbeti na ir taip iki begalybes. Šypsena Siuzhetas jokiems logikos desniams nepavaldus. Tas Catch me if u can neblogas filmas bet spilbergas gali geriau !!!

ĮDOMU, AR ABSURDUS matė "AMISTAD". Ar čia absurdiško humoro parodymas… Cha cha

Patiko man labai sis filmas. Gerai

geriausias jo filmas pagauk jai gali neabejotinai

mates as ir DVIKOVA KietasKietasKietas
dar vaikysteje ziurejau, nebnlogas tuomet pasirode blyn, vos ne ssiaubiakas atrode Cha chaCha chaCha cha
Maciau ir Catch if U ca
karoce issedejau 2 h Baisu blin ir tikrai laikas nei kiek neprailgo

o pasizvengia uir tikria
, blin dabar pagalvojau, kad ne akimirkai neatejo per filma i galva mintis ,kad baigsi sis filmas Gerai
Kietas

S.S. Gerai
apie lucasa sisskyrus star wars daugiau nieko ir nezinau NekaltasNekaltasNekaltas
dar nieko butu toksai zmogutis kaip Cameronas Gerai

Taip ash machiau Amistada ir ne tik machiau bet ir VHS turiu (ir dar priesh kokias 3 savaites ji per TV rode), kazhkox kvailas klausimas, ash nerashychiau jeigu nematychiau. Ir dar kertukas Spielbergo ash machiau ne tik amistada, bet ir jo surezhisuotas tokias juostas: Jaws, Close Encounters of the Third Kind, 1941, E.T. the Extra-Terrestrial, Indiana Jones 1-3, Color Purple, Empire of the Sun, Hook, Jurassic Park, Schindler’s List, Lost World: Jurassic Park, Saving Private Ryan.

10/10 tiek vertas dirb. Intel. Liežuvis uzluliavo tarp svaju, ir tai tik filmas Liežuvis ir tai nepasakysi, kad buvo kitaip Liežuvis

patiko…tikra futuristine pasaka, tik labai liudna jau Nekaltas

Jei kas is jusu kuria kokius filmukus tai zino koksai tai be galo sunkus ir varginantis darbas. O cia atsisede kiti vaikezai raso Spilbergas toksai, Spilbergas anoksai. Jie nei nezino kas tai per sunkus darbas kurti filmus, neturi sioje sritije isprusimo, o apsimeta didziuliais kino "kritikais". Man geda uz tokius!!! Geriau ivertintumete sunku bet koki zmogaus darba. Ir klausimas. Ar Tu sugebetum geriau uz S.S. sukurt filma? Jei taip, tai Tu gali vertinti Ji!

as irgi vakar ziurejau ta filma ir ne ciut, o tikrai apsiverkiauCha cha Tikrai Spilbergas sugeba apeliuoti i giliausiai zmoguje slypincius jausmus, suvokti zmogiskuma… Po tokiu jo filmu net norisi buti geresneiŠypsena

bet ant kitu filmu irgi nereiketu varyti, nes yra daugybe zmoniu su savais pomegiais ir poziuriais i gyvenima, taciau manau, kad taip, kaip kiekvienas musulmonas karta per gyvenima turi aplankyt Meka, taip kiekvienas zmogus karta per gyvenima nors viena Spilbergo filma turetu pamatytiCha cha o vaikams reiketu tik tokius ir rodyti, nes cia puikiausias blogio ir gerio pavyzdys, o ne visokie tarakonai Ogiai ir vorai-mutantaiPavargęs

P.S.: o “Ziedu valdovas” man patikoLiežuvis tai - pasaka, kuri atitraukia nuo kasdienybes rupesciu ir leidzia pasijusti tas kelias valandas misku elfe arba princeseGirtas Cha cha

geras filmas…fantastinis psichologinis…Gerai geriausias koki esu ziurejas

zhliumbiau trechdali filmo. jega. be zhodzhiu =)

Na, paziuerjau as “Dirbtini intelekta” wakar. Visa svaite laukiau ir pagaliau. Turiu pasakyt perspjove LRT ir LNK ir TV3 siuo atveju. Ideja filmo isties puiki. Atnaujinta Pinokio pasaka taip pat puikiai tiko ir tikrai sukure liudna nuotaika (zliumbiau gi as, ka padarysi Žliumbia )Labai ludnu epizodu buvo ,bet liudniausias manau vis tiek buvo tas, kai mama palieka Deivida Liūdnas Ideja apie dirbtini intelekta taip pat pateikta is kitokio poziurio tasko - ne tai ar zmones sugebes sukurti robota su jausmais (cia jie visagaliai), ne tai ar tie robotai nesunaikins zmonijos, o tai ar zmones sugebes pamilti robotus, ar sugebes priimti masina su jausmais. Praktiskai tas pats kas sutikti nauja gyvybe, nes robotai su emocijomis galima sakyti ir butu gyvi. Na, zmonem aisq nelabai sekasi pamilti robotus. Jie kaip visada griauna tai ka sukuria. Ir robotai siuo atveju pasirodo geresni, jausmingesni vos ne sventi palyginus su zmonem (epizodas kaip sypsosi Deividui roboti ir tada ji uzliejama rugstimi - brrrrr…). Na man asmeniskai tai atrodo jau kiek per didelis krastutinumas.
Robotas kuris gali swajoti… Tai ideja isties nuostabi (nors tikrai ne nauja). Bet ispildyta ji tikrai cia su didelem skylem. Kaip pavyzdziui berniukas rado sawo kurejus. Ten kazkaip labai jau pasakiskai ir labai nelogiskai. Arba kai tas kurejas pasake jam kad cia buwo eksperimentas, kad jis isgirdo pasaka ir pradejo swajoti - as taip ir nesupratau ar viskas nuo pat pradziu buvo pasaka (kas butu labai keista) ar kaip ten… Arba tas superzaislas meskiukas. Jis pasirode labai protingas ir labai jausmingas, tiesiog vos ne toks kaip Deividas, o tai jau per daug zaislui. Nezinau, gal S.S. visikai pasidave pasakoms kurdamas si filma nes daug kas atrdo labai naivu, vaikiska, stebuklinga as in fairy tails, bet tai manau wisikai neisirase i wisa filma bendrai (juk gi mokslines fantastikos zanro vis del to…).
NA, ir pagaliau pabaiga. SiaubasBaisu Pamacius tuos skraidancius pagalwojau kad cia bus ateiviai atsktide po kokio 10 000 metu. Bet pasirodo tie patys robotai ir tik po 2000 metu. Na, pirma kas nelogiska tai tas ledynas (jei cia ledynas) - paprastai jie neuzslenka per 2000 metu. Be to, taip ir liko neaisku kas atsitiko zmonems. Nors aisq tai galima pakesti, nes tai nera taip svarbu. Bet tos nesamones apie zmoniu klonavima “jie isgyvena tik viena diena, nes jau atgyveno jiem skirta laika” jau visai ne i tema. Wisa pabaiga man atrodo azkaip dirbtinai sukurta, lyg butu dakurta kito rezisieriaus. Man labiau butu patike jei pabaigta butu toje vietoje kai Deividas priesais melynaja feja praso paversti ji tikru berniuku. Aisq labai liudna, bet kaip grazu ir simboliska.
Ta ideja kad zmones patys sukure gyvybe kuri pakeite juos galejo buti labiau ispletota. Ir labiau sujungta su pradzia, kai robotu kurejas pasakojo “juk Dievas sukure tam Adoma kad ji myletu”. Nezinau bent man taip filmas atrodytu isbaigtesnis.
Bet kad S.S. genijus - negaliu nesutikti. Nors ir kartais nepasiseka jam (kam to nebuna), bet zmogus tikrai genijus. Bučkis**

nors “Juros periodo parkas” ir dar keletas filmų buvo neskoningi (nors kaip tais laikais, tai netikras dinozauras buvo "lygis&quotMirkt, jo filmai tikrai išskirtiniai, o “Dirbtinis intelektas” tieios puikus.mielai pažiūrėčiau dar kartą, turbūt išsinuomosiu.Gerai

Dirbtinis intelektas ir man patiko Taip

negaliu nesutikt, kad S.S. yra isskirtiniu sugebejimu zmogus, juk jo dauguma filmu yra super geri, originalus, isimenantys. Bet kokio velnio jus giriat ta A.I., tai visiskai nesuprantu Nekaltas Na, taip , ideja puiki, jau nekalbant apie vizualini apipavidalinima, bet kas ten sugalvojo tooooookia pabaiga? Baisu (Beje, su pabaigom tai buvo nusivaziuota ir Gerai filme “minority report”… ) Sakes, to is Spylbergo tikrai nesitikejau… O ir tas bachuriukas, H.J.Osmond, nelabai kaip suvaidino (nors girdejau, kad kaip tik uz si filma buvo giriamas… ) Na, taip , kartais jis tikrai atrodo grynai kaip robotas, ne zmogus, bet tai jis stovi kaip ibestas, nors visi bega, rodos, negirdi, kas jam sakoma, tai jis rekia, spiegia “apsaugok mane!” ir pan… Nežinau Bent jau as robotus kitokius isivaizduoju…Filma vertinciau ne daugiau 8/10…

Na, to filmo nemachiau, tachiau wistiek sutinku, kad Spielbergas - genijus Taip Wienas ish mano megstamiausiu rezhisieriu… Taip Laimingas Gerai