Vinjetė arba žodiniai bangiečių portretai. Konkursas baigės - prizai išsiųsti:

Vinjetė arba žodiniai bangiečių portretai. Konkursas baigės - prizai išsiųsti:

Ledi, jei neinformuosi man i privata savo adresiuko, kur siusti priza - issiusi ji Bangos Valkatai - galesi issipirkineti is jo Juokiasi
O jei rimtai, LediGėlė liko laukti tik tavo koordinaciu ir pirmadieni keliauju in pasta Šypsena

Ledi ir as laimejau , gal sakau susitinkam sampo ikalt kurNekaltasNekaltasNekaltasNekaltas

kaip manaiNekaltasNekaltasNekaltas.

…tada dar nebuvo įvardyti visi prizininkai…Nekaltas
…dabar jau laimingas…Laimingas

VALIO!!! TūsasTūsasTūsas Ir aš laimėjau! GeraiGeraiGerai
Ačiū organizatorėms už triūsą, eda.ditaGėlė tau už fantastiškus prizusGėlė
Reiktų kažkaip atšvęsti… NekaltasTaurė

p.s. (Ni) Nekaltas O ko tu nepatenkintas, juk gavai video juostą! Mirkt
Ko dar norėtum?.. Cha cha

Nu tikrai. Nekaltas

O (Ni) nieko neduosite?

(Ni), aš Tau savo prizą papigiai galiu perleisti. Šypsena

…ir viskas…skaičiau anksčiau ką kitą…NustebęsPavargęsPavargęsPavargęs

Tris dienas ir naktis be pertrauku ir be miego posedžiavo mįslių-portretų konkurso komisija - eda.dita, Boba, Ginger ir Bohema - kol priejo vieningo sprendimo.
Sprendimas skelbiamas ąia:

Daugiausiai mįslių uždavė (Ni) - 25
pačiam aktyviausiam mįslių-portretų autoriui skiriama video juosta filmas "24valandos" (kriminalinė drama apie gangsterius)

Daugiausiai mįslių atspėjo Ledi - 18
pačiai aktyviausiai mįslių-portretų įminėjai skiriama kompaktinė plokštelė "Maximum hit power 2002" (Shakira; Enrique Iglesias; Eminem; Jennifer Lopez; Anastacia; Kylie Minogue)

lyriškiausia mįslė pripažinta Bangos Valkatos:
Pavasario varpeliai skamba,
Žibuoklės tiesia žiedelius,
Vandens srovelės plauna
Baigiančius tirpti ledus.
Bangos Valkatai skiriama audio kasete "Eurodance 202" (Shakira; Enrique Iglesias; Eminem; ATB; Alvis Presley vs JXL; Kylie Minogue)

taikliausia mįslė pripažinta pakalusio:
Gal Jums bokalą alaus?
Gal Jums stikliuką pateikti?
Kiti Jus aptarnaus,
Nes aš negaliu ateiti.
pakalusiam skiriama kompaktinė prokštelė "Eurodance 202" (Shakira; Enrique Iglesias; Eminem; ATB; Alvis Presley vs JXL; Kylie Minogue)

Pasitarusi komisija nusprendė steigti specialų prizą - atminimo premiją

atminimo mįslė - specialus prizas
Valiaus:
Ijojo arkliu apsimetes
I Banga jis, tarsi i Troja
Bet neilgam,
Ji, lyg paukstuka, permete lizdan
Bet liko mums apsakymas apie kolukio pirmininka
ir dvi jo suguloves

Autorius apdovanojamas specialiu prizu - fotoalbumu

Sveikiname nugalėtojus ir visus visus konkurso dalyvius. Plojimai, atidaromas šampanas, kamščiai šauna i orą, skamba TaurėTaurėTaurė, teikiamos GėlėGėlėGėlė, visi puola Apkabinimas ir kitaip sveikinti…Cha cha Cha cha Cha cha

P.S. Mieli laureatai, praneškite eda.ditai į privatą savo koordinates, kad pagal jas galima būtų pasiųsti pašto karvelius su prizais

Aš tik video paimsiu-kitus prizus galit perskirstyt!!!

as buoze nuosava turiu o kaCha cha
tarakonu ner , triuksmaut galiu , kol kaimynai neiskente eina rekt patysCha cha

O tu niosavoje trioboj, ar…su tarakonais daugiabutyje gyvenamuoju plotu dalinies??? Nekaltas

Apgailestaujame, kad del techniniu kliuciu (kaip gerai, kad yra kuom prisidengtiNekaltas) dar negalime paskelbti galutiniu konkurso rezultatu. Tikiuosi, kad gerzultatus suzinosime dar siandien iki 17.00val.
Tikimes Jusu kantrybes ir supratimo Cha cha

P.S. Bohema Gėlė Kur tu??? Drovus

Om TU nezinai?ApakęsApakęs uzeini i daugiaaukcio namo laiptine , ten po kaire buna sukabinetosCha cha
o jei niosava trioba tai prie vartu arba prie tvorosCha cha

I kieno pasto dezutes ??? Apakęs Tam, kad i jas sumesti , reik zinoti kur jos yra Šypsena

EdiTa dita o tu geriau i pasto dezutes sumetikCha cha vistiek Viulniuje busiCha cha

Pasto dezutes tikras , ten kur tikrus laikrasciua atnesa , jei kas nebezinotCha cha

Rytoj 10.00val. jau bus zinomi galutinai konkurso rezultatai.
Kadangi penktadieni planuoju buti Vilniuje, tai butu gerai, kad nugaletojai parasytu i privata adresus ar tel. , kuriais galetume susisiekti del prizu atsiemimo Šypsena

Kas kas atsakau GingeriukasCha cha

Manau, kad jei bus paklausa - galima apdovanoti nugaletojus ir paskelbti konkursa nuo 2003-04-07 24.00 pratestu. kaip manote???

BohemaGėlė aš manau, kad tos visos naujos mįslės jau ne konkursinės Šypsena Tai tik kad laikas neprailgtų rezultatų belaukiant Cha cha
Ar ne, Bangos_Valkata? Flirtas
Beje, tavo nekonkursinės mįslės labai sunkios Nekaltas Galėtum duot daugiau info… Nekaltas

Aciu,LediGėlė