Vilniaus Pavasaris 2003

Esu kiek nustebęs, kadano palankumas šiai juostai yra visai menkai palaikomas - praktiškai nesutikau žiūrovo, kuris būtų teigiamai atsiliepęs. Man keista… ???

As is vis jokiu atsiliepimu negirdejau. Todel man idomu…Šypsena

Tai tu kanors pasiulik ka verta pamatyti 28 - 29d.

na ash pasiulysiu tai, i ka eisiu Mirkt

28d. 18.30 Halbe Treppe

ir gal 21val. "Praeities galia" (na cia bishki nuo nakvynes priklausys)

29d. 12.00 "Karininkų palata"

29d. 15.00 "Jonukas ir Grytute" (V.Lansbergis)

ir dar bus galima abaigai LT multikus pasizhiureti Cha cha

Manau prisidesiu

Siandie i "Praeities galia"

šeštadienį prisijungiu prie visų filmų kokius rekomenduosite Šypsena

o sekmadienį deja na Liūdnas na šiaip ta dar galėčiau ir penktadienį bet reikia sužiūrėt kas ir kaip kada rodoma ką vertą ir vienam žinoma liūdna eiti su kompanija geriau

As ir galvoju but ir siatadieni
bet butinai sekmadieni eisiu i lietuviskus multikusNekaltas

tai negi ryt niekas neisit?..

ai, beje, manau realesnis pasisedejimas butu Kaune 7-dieniu, nes greiciausiai DAUG zhmogeliuku ateis Almodovaro pasizhiureti Taip na bent jau Pliurpalix greiciausiai sutixiu Mirkt

Toj perziuresiu repertuara
Kas gero po 19.00Šypsena

na va…

tai dė šeštadienio… tai po kokio filmuko visi į Pizza Jazz pasėdėt ramiai Šypsena kad ir per pertraukėles Šypsena

tai kas dalyvauja šeštadienio peržiūrose?

rezervavausi bilieta rytojui nuo 18.30 (sako, tik keli belike Apakęs !) taip kad mielai ishgersiu Alus malonioj kompanijoj Kietas tai kaip?

Noriu kinan 29 dieną 14.45 mano akių šviesa
tik reik jei eisim bilietus rezervuoti

ir as visai noreciau pasisedet su kinomanais, bet kaip tais savaitgaliais i Plaza manes netraukia Ne

[quote]kanape rašė:
ir as visai noreciau pasisedet su kinomanais, bet kaip tais savaitgaliais i Plaza manes netraukia Ne

[/quote]

tai mano galva ir nereikia vingy sedeti - nelabai ten yr kur. geriau i PJ, nes ta yra arti vingio.

siulau shiandien 17val. susitikti PJ.

tai mano galva ir nereikia vingy sedeti - nelabai ten yr kur. geriau i PJ, nes ta yra arti vingio.

siulau shiandien 17val. susitikti PJ.

[/quote]

Sori man darbas iki 19.00

biletus is tikro reikia sianden rezervotiNekaltas
reikia greiciau apsisprestiNekaltas

siulau shiandien 17val. susitikti PJ.

[/quote]

Kur tai yra tas PJNekaltas

kas liecia bilietus, tai sakykit jau dabar, nes i kai kurius filmus net rytojui bilietu jau nera. taip kad paskubekit.
o PJ yra Pica Jazzas antram aukste Rimi pries PlazaŠypsena