viliojimo menas

viliojimo menas

Vilioti…to ismokstama…ar jau reik gimstant ta gyslele turet ?kokia jusu numone apie tai? Flirtas

Cia igimta… Flirtas

zhiurint kam. shiaip suviliot koki seni sugebejimu nereik… tik kojas parodyk ir gatava.

Gerai Cha cha

o tai kai kokio grazuoliuko uzsigeidi, tai nusirengusiai pradet staipytis pries ji?

tai ne, yra daug budu. vyrus traukia tai, kas moterishka, moteris - kas vyrishka. chia paprasta Šypsena

absoliutus refleksai Taip

ka tuom norejai pasakyt? nzn, gal tik ash nesupratau, bet paaishkink Šypsena

manauw kad igimta Flirtas Drovus

nu pvz. pamacius man simpatiska vaikinuka nesugebu nenusisypsot Apakęs nieko negaliu sau padaryt. galiu nusisypsot tik jam praejus pro sali, bet vistiek. refleksas… matyt visa kita moteros irgi taip pat daro - nesamoningai uzsimeta koja ant kojos ir t.t.

tai chia kai nusishypsai reishkia teigiama reakcija? nes man shiuo metu acirado nerimas kazhkoks del mano isvaizdos. kad kartais kokia mano amzhiaus mergina nusishypso tai gal gerai, bet pradejo kazhkokios bobos man vis shypsotis - 30-40 metu amzhiaus. del to primechiau, kad galbut ir bendraamzhes man shypsos ne del simpatijos, bet kazhkas negerai. tai as sunerimau. pakeichiau apsirengimo stiliu net. priesh eidamas kur, 10 kartu pazhiuriu ar viskas ok, tipo ar plaukai nesuvelti ar pan. bet nepadejo. kartais zhiuriu kokia moterishke ben 35 metu eina prieshais, zhiuri tiesiai ishsishiepus. tai va, ash noriu paklaust: del ko ash susilaukiu tokios reakcijos ish aishkiai ne mano amzhiaus moterishkiu? ar kazhkas juokingo yra mano ishvaizdoj, ar kame reikalas? man 19 metu.

Jei sypsos-patikai,o jei jau krizena tau praejus,reiskia kazkas blogai isvaizdoj. TaipO siaip mokejimas viliot jau igimta.

nei viena mineto amziaus moteru nekrizeno. reishkia ash patinku senom bobom? Šypsena

Nu kadangi jos tau sypsos,tai tu jom patinki Šypsena Taip

tai reiks maximos pardavejas shnekint…

jaunesnes gal ne tokios drasios taip tiesiai syspsotis Nekaltas. senesnes be kompleksu, drasios Cha cha

Gerai Cha cha

o as jauna ir drąsi Kietas

tai gal senai atrodai?