Viktoro dienotvarke

Viktoro dienotvarke Juokiasi

VIKTARA DZINOTVARKE: 8.00 pervesti pinigus i Lib. centra, kancirvatatriu, Brazauska rinkimu fonda 8.30 ataskaita Luzkovui uz praeita diena, paprasyci dar pinigu. 9.00 nusifilmoti ant riklaminiu filmu:"10.000 alga? Man tai imanama ! ! ! ", “Kaip as stavejau ant Balcyjas kelia i kavojau uz Lietuva”, “Viktaras isranda nauja lincele ikanomikaje” 9.30 skambutis ant Syktyvkara, kur man cerkve stata 10.00 ataskaita Luzkovui, paprasyci dar pinigu. 11.00 pasakyti GRUneviciutei, kam pinigus pravedziau, paprasyci dar pinigu. 12.00 nipaklusniu Kidainiu verslininku surinkimas ant kilimelia. Mana fonda rinkliava. 13.00 kiliones pa rispublikas kulturnamius su Prudnikaviu i “Strelki” 13.50 pakalbeci su Pasu stalu del mana pavardes sulituvinima ant “Uzgelbych’as” arba “Uzganych’as” 14.00 padoti skilbima ant laikrasciu mana partretu miestuose klijuotajams i valytajams, lidu isviziotajams i digcines pilstytajams 17.00 suzynoci, kur rytoj bus Zokas ir surigulioci sava kilione i kita puse 18.00 lituanista pamakas. Ismokci linksnioti “Lituva”, “Lituvos”, “litvai”, “ant litvos”…(nu i kalba!) 22.00 tenisa parcyja Naujininkose su Barisavu. 23.00 ataskaita Luzkovui apie syselini kabineta, paprasyci dar pinigu. Skilbiu pradine kabinieta sudetis: As pats - premjeras (nu kaip minimum vicepremjeras) Pabizdinskij- prapagandas ministras Prudnikavs - kul’turas ministras Prunskiene Kazimira Satrijovna - ministre ant ikanominiu rysiu su Rosieja Adatyce - Kazimiros pavadotaja Lenka Lolisvili - sveikatas apsaugos ministre Pavilioniene Marija Britvovna - ministre ant mocirua ncypacijas Barisavas - Transparta ministras Songaila-kontrabandas ministras (nauja pareigybe !!!) Paksas - ministras ant zames ukia tresima naturaliu budu patapsnojant (jis taip pat transparta ministra arbo kantrabandas ministra pavaduotojas po sovmestitelstvu) Draugai biculiai, prasame siulyci sava kandidatus !!!

viska reikia skaityti! Taip Gerai

o kaip jam miegoti? Nekaltas juk reikia pansijas didinti! Nekaltas Cha cha

snekedamas! Pavargęs

Ismokci linksnioti “Lituva”, “Lituvos”, “litvai”, “ant litvos”… Juokiasi sudetinga uzsienieciams Mirkt

per daug miego noriu, kad toki ilga skaityciau Girtas

Nebegalima agituot !!!

nibalsosiu uz viktara Cha cha

Juokiasi Cha cha Kietas Dovana Telefonas Laiškas Taip

Ar man taip atrodo ar tu kazka su kazkuo maishai? Nekaltas

nesupratau! Nekaltas

toli iki agitacijos!

ei… siandie jau agitacija baigta… o kas cia per bezabrazija… Cha cha

cia ne agitacija, o visuomenes informavimas! Cha cha

taigi visos partijos stengiasi kuo daugiau apie save informuoti, kad tik juos isrinktu Taip tai ir vadinasi agitacija Cha cha

nu nu! Nekaltas

oj moosu viktoras pavaro litva, litvos,…

Geras. Man patiko Gerai Juokiasi Cha cha Cha cha Juokiasi

Uzimtas zmogas tas Vyktoras Uzgelbichas.