Viesasis administravimas.

Viesasis administravimas.

Sveiki,

gal kas nors studijuoja ar nusimano apie sia profesija.Ir galetu placiau paprastai apie sia specialybe papasakot.Domintu kokie pagrindiniai stojamieji dalykai,universitetai Kaune kur tai destoma,perspektyvos ir pan.Aciu.

Tai negi tai tokia nepopuliari specialybe,kad niekas nezinot?Nekaltas

Nori buti biurokratu? Girtas

nezinau.

Na apie Kauna nezinau, bet Teises uni tai si spec yra ir reik stojant istorijos, uzsienio kalbos ir lt k. Studijos , kiek teko girdeti, nepersunkiausios , bet yra prie ko pasedet

O tai kaip tik ka as moku,mokslo kruvis negasdina,tik,kad Vilniuje,tai blogai.Aisku yra ir Kaune.

???

niu as pati kaune(KTU) viesa administravima studijuojuLabasJegele zinok!!pirmam kurse su matieka pavargt reikejo,bet toliau labai idomios studijos.O stojant pagrindini bala matke sudaro ir kiek zinau istorija ir lietuviu(testas)ieina…del uzsienio kalbos nzn…

nesu tikra, bet man rodos kad viesas yra VDU Kaune. Tik wa kokiu dalyku ten stojant reikia tai net neisivaizduoju, nes kai stojau Kaunu nesidomejau. good luck Liežuvis

Tai va to ir nesuprantu,kad KTU matemetika pirmu numeriu eina, o kitur istorija toje pacioje specialybeje.Nes jei mache,tai man tas dalykas sako Labas

jop Taip ktu yra viesasis administravimas… kiek is drauges girdejau, mokytis mnereikia labai daug, 1 kuse su matematika pasikankino, manau, kad lygis aukstesnis ltu, bet ir mokytis daugiau… p.s. ktu labiau orientuojasi i politologinius dalykus, ltu destomas viesasis administravimas labiau per teisine prizme.

O VDU gal zinai kokia padetis.

patykekit…mateka…dusina tai kaip pasele…
mano kailys ir tas neliko sveiaks…gavau skola…
kad velnias …
mokitis reik labai daug spaudzia smarkiai…bet uztat ziniu galvoje nors yr

Labas

…siuo metu LTU’une studinu viesaji administravima…[istojau kur ir norejau]…tai viskas xoroshio… Taip…iskyrus su logika prasciau, nes nesigaudau… Ne

LTU kas studijuoja viesaji administravima, tai sake, kad kankintis tikrai nereikia Šypsena Pakankamai nesunku. Wiktoo, o del logikos, tai ramiai, as ja supratau nakti pries egzamina Juokiasi

pvz. man logika yra vienas fainiausių dalykų Taip…plius dar R.Bubelis labai fainas dėstytojas…per seminarus dažnai prijuokina Taip Cha cha

…na mokymosi sunkumas man yra vienas…-as kaip ir neakivaizdininke… Laimingas… …o va pasakyti apie mokymasi dieninioku nelabai ir galeciau, jiems sunku ar ne… Drovus

… o man Valatka desto…ir negaliu juo labai pasidziaugti… Ne