vienaakis dragsteris.. :]

vienaakis dragsteris… :]

cia is mano mieestelo sita 80desimtuke su viena akim Cha cha vakar pries draga stovejo prie parduotuves galvoju ot trantai tersia aplinka Cha chaDDD bet drage kaip pamaciau is vis kad vaziuoja Cha chaDDDD o jau nekalbu kaip vaziuoja! keiek dragino niekas nepadare nei naujausi preliudai nei kas:] kas ten per variklis gali buti?;]

Laimingas

kas kas.Ten eiline 2.2 quattro-tik duslerka galetu susitvarkyt Šypsena

tai ten tesiai is kolektoriaus vamzdis kaba Cha chaDDDDDD

Cia jegova audine… vazinejau su ja… Traukiau tai patikekit manim. To quattre >> ten 2.0i quattro, o ne 2.2 IRC #autodalys

O duslerkes nera puse istikruju… kol iki garu nuvaziavom, galva pradejo skaudeti Cha cha

krc 4ia tik 2.0i quattro, vienintelis keistas dalykas-nuo audi200 kolektorius, bet eina tai nu nx… shiaip jei kas susidometu pirkt, parashykit man

jei ka irc susiraskit, tokiu pa4iu nick’u kaip ir 4ia, o jei nea tai [email protected] kaina butu apie 1500lt

OO mano audine salia vienaakio Šypsena) cia visi darbai atlikti pas vietini tiuningo meistra pieniu.audine turbinta kelis kartus,padidinta galia,pravazumas,perdaryta i coupe(su kuju)ir kiti panasus patobulinimai…

siaip mano audine dar geriau eina uz sita,tik kad is vietos uzsikasiau,ne quatro visgi pas mane

Scream, kaip tu ja galejai matyti savo miestelyje ketvirtadieni, kai ji jau beveik savaite stovi prie mano namu Vilniuje? Mirkt abc, kada nors ateis ir tavo valanda… Mirkt x3me, cia 30% man?

Sita audine yra mano pusbriko tachka. Traukia tai unreal, tik vat kad kriokia neblogai, bet drage darom visus pakolkas geriausiais padarymas tai yra >Honda Prelude 2.0L DOCH< JE paplokim!

AHAHAHAHAHAH!!! jo abc sutinku su tavo nuomone, pienius-tiesiog kaip moderna tuning darbuotoju burys!!!=]]]]

wow as ja ir maciaw ji turbut turbinta kalis kartus o pienius tikra[i dievas ypac kai jis dirba su kuju ir raktu ant 13

svarbu ne ugis o smugis! Šypsena donce,taip ir toliau Mirkt

Sweiki visi cia mano audine kartu su pusbriku ji yra 2.0l. Quattro ir ipurskimas nuo 200 audines atrodo. Jei norit pasneketi apie audine mirc’e /msg thunDer ji yra zweris iki 100 ~7.5sek. Su pilna tacka.

oij mirc’e thunDer_

Sweiki na stai ir as vairuotojas sio BOLIDO Šypsena

dabar tu vienaakis drageris Šypsena))))))keisk nicka!!!