vidurio amziaus krize

dinges rašė:

Atostogos buvo ,vaCha cha
As ne cinikas,as zmogus nerandantis vietos gyvenime,jei nori zinot…is ten ir klaidos visokios ir viskas…vaAš nekaltas

nieko as nenoriu zinot, bet jauciu pradedu suprasti is kur pas mane to cinizmo tiek daug, hmmm, matai, pasirodo del vis nerandamos vietos, galbut galbut…
kazkoks jau labai rimtas po tu atostogu, mintys kokiosCha cha

Malvina rašė:

Na, o tos 40-mecio krizes tikriausiai nelengvai isgyvenamas dalykas. Suvokiama, kad arteja senatve, norima atsigriebt uz neisnaudotas progas.

Baikit juokus! Nuo 40 metų gyvenimas tik prasideda! Šypsena

Alyva turbut pagalvojo, kad man netoli 40… Cha cha

Lyga rašė:

Man alyvos temos gana keistos - apie amziaus krize ir pan. Gal pati alyva arteja prie tos ribos? O gal priejo kazkokia krize? Sakyk - padesim - pakonsultuosim. Mirkt

2echo:
Ne, Lyga pagalvojo, kad alyva arteja prie kazkokios krizes… Mirkt

alyvai iki vidurio amziaus krizes dar labai labai toliCha cha
rasydama sia tema, echo, apie tave visiskai negalvojau, paprasciausiai, tai yra mano vakarykscio pokalbio tolimesni mastymai ir nuomoniu ivairove…Šypsena

Del tu kriziu galiu teigti tik 1, ju neraŠypsena. Paprasciausiai visa tai mitas. Sugalvotas nervingu poniuciu ir tiek. Pagal psichologus tai zmogaus gyvenima lydi vienos krizes. Gimimo, darzelio, mokyklos, stojamuju, 25, 30, 35, 40 ir dar velnias zino kiek tu kriziu priskaiciuota. galu gale zmogus protinga butybe ir problemos tiek darbe tiek asmeniniam gyvenime iskyla vos ne kiekviena diena. Ir nereikia tai suversti krizei. 40 metu moteriai paprasciausiai atsiranda daugiau laisvo laiko sauŠypsena O pripratus kursuoti tarp darbo, namu ir darzelio ar mokyklos pasidaro siek tiek keista- atsirado laiko !Šypsena
O vyrams apie 40-45 metus tikriausia susibalansuoja hormonai. Kai kuriems , pripratusiems be zmonos tureti dar kelias pakaitines , geismo sumazejimas gal ir skatina apgalvot tolimesnes gyvenimo perspektyvas.
Krize- krizenanti pana ir tiekŠypsena

Man iki 40 dar toloka, todel sunku spelioti kaip tada bus.
Galbut toms krizems itakos turi tai, kad sulaukus tokio amziaus vaikai tampa jau suauge ir zmones riztasi leisti sau tai ko anksciau neleisdavo, bet svajodavo.

Man alyvos temos gana keistos - apie amziaus krize ir pan. Gal pati alyva arteja prie tos ribos? O gal priejo kazkokia krize? Sakyk - padesim - pakonsultuosim. Mirkt

nagi nagi, tai kaip ten su tom krizem…apie 40 gyvenimo metus sios krizes istinka Vyrai…seima lyg ir yra, darbas taip pat, viskas lyg ir susiguleje, ramu, grazu, bet vat kazko truksta…tai vyrukai, kad paivairinti ta ramybe iesko atrakciju: keicia darbo vietas, iesko jaunesniu moteru, pradeda piktnaudziauti alkoholiu…nagi ir kokios mintys…del moteru irgi juk posakis kazkoks yra: v 40 let baby net, v 45 baba jagadka apiat…taigi kaip kovoti su tom krizem…

Šypsena

sex ;]

Niu Andrute… isdavike… Cha cha

heh… grazu Cha cha

Ir kokia šauni pamaina auga Cha cha

Auginama pamaina 30+ forumui

O as su tom kasytem iki MAX’o nuejau, neissileido Cha cha

Mano plaukam jokios kasos nebaisios Taip. Pasipurčiau ir neliko Liūdna

O kaip ta saunioji kirpeja kasas tvirtai pinti moka Taip Šypsena

Ir kaip galima nemylėti tokios šaunios kirpėjos? Cha cha

Kokiaaa meileeeee Šypsena